SERY EL HIDALGO MANZANARES Antonio Navarro; Deivao A 19′, Cortes, lvaro Lpez A 32′ i Daniel A 10′. Zagrali także:Antoito, Gallo, Pedro, Juan Emilio A 27′, Javi Alonso i Ral Campos.

Trener Juanlu Alonso.

WNĘTRZE JANA PARASO Espndola; Paul Taborda, Csar, Mchel i Alan Brandi A Zagrali także:Joao Salla w wieku 27 stóp, Mati Rosa, Renato, Chino, Dani Zurdo i Nem w wieku 35 stóp.

Trener Daniego Rodrigueza.

Cele 0-1 15′ Chińczyk. 1-1 25′ Javiego Alonso. 1-2 27′ Chino, rzut karny.

arbitrzy: Felipe Madorran (Baskijczyk) i Urdanoz Apeztegua (Nawarra).

Jan Paraso Interior będzie w dalszym ciągu bronił tytułu mistrza Pucharu Hiszpanii kolejny dzień po pokonaniu w półfinale Quesosa El Hidalgo Manzanaresa (1-2). Mecz, w którym „Yellow Tide” odcisnął swoje piętno na tym, że ich zespół nigdy się nie podda, gdy okoliczności staną się trudniejsze.

Mecz był ciągłą wymianą ciosów, co skończyło się zmianą obu bramkarzy w wielkich bohaterów, Antonio Navarro i Espndolę, którzy zatrzymali wszystko oprócz trzech straconych bramek.

Pierwszy z nich padł po stronie Jaén. Rewelacyjna kombinacja Daniego Zurdo i Chino pozwoliła Albaceteo otworzyć wynik. I jak we wszystkich dotychczas rozegranych meczach, do przerwy do przerwy doszło z jednym golem przewagi, w tym przypadku drużyny Dani Rodríguez.

Po przerwie głównym bohaterem było sędziowanie wideo, chociaż decyzje dotyczące dystrybucji. W pierwszym przypadku uważałem, że to nie było rozdanie, które zdobył Quesos El Hidalgo Manzanares, ale Javi Alonso w wyćwiczonej akcji zremisował jednym golem.

Zaledwie dwie minuty później Sędziowie nałożyli karę na zachowanie Javiego Alonso na Renato. Z sześciu metrów Chino nie wybaczył. W pozostałej części meczu Espndola swoimi występami dodał blasku swojemu „MVP”, który ostatecznie zwyciężył. Jan czeka na zwycięzcę ElPozo Murcia-Jimbee Cartagena.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here