Joaquna Sncheza zatrzymaj jeden bardzo szczególny związek kon Manuela Ruiza de Lopery. Portugalski poszedł do domu pogrzebowego stolicy Sewilli i przy wejściu obsługiwała media wyraźnie podekscytowany. Były zawodnik kilka tygodni temu stracił także ojca. “Zawsze smutno jest stracić przyjaciela, osoby, z którą udało Ci się spotkać w tylu momentach, która była moim prezydentem w pierwszym etapie. Przynajmniej pewnego smutnego i dobrego dnia będę tu z rodziną i złożę jej kondolencje. Smutny dzień, bo uważam, że to była osoba, która jest w Realu Betis będziesz pamiętany przez całe życie„, skomentował Joaqun.

Były zawodnik mieszkał ok surrealistyczna chwila z Loperą na czele Betisu, kiedy miał to zrobić zakończyć w Albacete. “Siema Mam wiele wad, ale nie jestem złośliwą osobą. Don Manuel był bardzo ważną osobą w moim życiu, ze względu na moje zasady i jako osoba darzyłem ją wielkim uczuciem. Dlatego tak jest tak, smutne para m. To ważna postać i trzeba starać się być z rodziną. Wszystkie wspomnienia, które do mnie przychodzą, są związane z moim ojcem. Jestem podekscytowany, bo wiem, że bardzo lubił mojego ojca, a mój ojciec bardzo go lubił. „Przychodzi mi na myśl wiele wspomnień” – przyznał.

Dzień, w którym Joaquín mógł podpisać kontrakt z Albacete dzięki Loperze

„Pozostał mi ostatni dzień jako battyk, dzień, w którym kazał mi pojechać, nic więcej i nic mniej niż do Albacete. Ale mówię ci: pięknych anegdot jest znacznie więcej że mogłem żyć z nim jako prezydentem i zachować ich na zawsze w moim sercu, tak jak pierwszego dnia, kiedy zaczynałem pracę w Realu Betis” – mówi.

On obecny prezydent zielony i biały Anioł HaroOn wiceprezydent José Miguel López Catalán i Dyrektor generalny Ramn Alarcn, udali się także do domu pogrzebowego SE-30. „Przychodzimy złożyć kondolencje i wyrazy szacunku instytucjonalnego. To była historia w Betisie– podkreśla Haro.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here