Sir Elton John najwyraźniej przestał nosić ubrania Gucci, marki, którą uwielbiał. Zrobił to po tym, jak jego przyjaciel Alessandro Michele opuścił firmę.

Elton często nosił ubrania Gucci, a nawet poprosił Alessandro o zaprojektowanie kostiumów na jego trasę koncertową Farewell Yellow Brick Road.

Jednak odkąd Alessandro opuścił Gucci w 2022 roku, a trasa koncertowa Eltona zakończyła się w lipcu, piosenkarka przestała nosić markę.

Na corocznej imprezie z okazji wręczenia Oscarów Elton i jego mąż David Furnish nie nosili Gucci. Zamiast tego założyły garnitury konkurencyjnej marki Versace.

Etykieta marki była wyraźnie widoczna na obu rękawach marynarki. Gościem honorowym przyjęcia była także Donatella Versace, która pełni funkcję dyrektora kreatywnego Versace.

Na czerwonym dywanie David powiedział: „Nosimy Versace, bo Donatella robi piękne ubrania, w których czujesz się dobrze”.

Eltonowi było bardzo smutno, gdy Alessandro opuścił Gucci. Krążyły pogłoski, że doszło do nieporozumienia co do przyszłości firmy, co spowodowało konflikt między Alessandro a Marco Bizzarri, który był wówczas dyrektorem generalnym Gucci, a w 2015 roku Alessandro został dyrektorem kreatywnym.

Elton powiedział o odejściu Alessandro: „Jest moim drogim przyjacielem i inspiracją. Cokolwiek zrobi dalej, będę przy nim, ponieważ go kocham i uwielbiam”.

Jeden z informatorów stwierdził: „Elton i David byli bardzo blisko Alessandro i byli zszokowani, gdy odszedł.

„Nic dziwnego, że ich relacje z Gucci nie są już takie, jakie były”.

Jednak osoba mająca bliskie powiązania z Eltonem odrzuciła twierdzenia o rozłamie między nim a Guccim.

Aby dodać dodatkową warstwę do tej historii, wykorzystano narzędzie sztucznej inteligencji.

(Odwiedziliśmy 1 razy, 1 wizyty dzisiaj)

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here