Laura Abla, dziewczyna hiszpańskiego piłkarza Daniego Olmo, jest popularną osobowością w Internecie. Para zaczęła się spotykać w zeszłym roku i ogłosiła swoje uczucie w Nowy Rok. Laura Schmitt, niemiecki fenomen internetowy, współpracowała z kilkoma światowymi firmami, w tym z Paula’s Choice i Maybelline. Jest także prezenterką podcastów, a w swoim programie omawia swój związek z gwiazdą piłki nożnej.

W zeszłym roku podczas przyjęcia bożonarodzeniowego w RB Leipzig para po raz pierwszy wystąpiła publicznie. Nie opublikowali jednak żadnych zdjęć z tej okazji. Przez długi czas hiszpański gwiazdor był łączony z transferem z Lipska, a wielu przypuszczało, że jego kolejnym celem będzie Manchester City.

Dziewczyna Dani Olmo: Z kim on się spotyka?

Dani Olmo odkrył nową miłość w swojej dziewczynie, Laurze Abla. Ogłosili swoje uczucie 1 stycznia, a influencer w mediach społecznościowych zamieścił czarno-białe zdjęcie, na którym spacerują trzymając się za ręce. Laura (25 l.) jest planistką wydarzeń, modelką i sensacją w Internecie, mającą 100 000 obserwujących na Instagramie. Na TikToku ma ponad 230 tys. obserwujących i 19,1 mln polubień. Laura w kilku wywiadach powiedziała, że ​​marzy o zostaniu osobowością telewizyjną. Jednak w jednym z wywiadów Laura ujawniła, że ​​dostała ofertę od programu telewizyjnego, ale tylko jako konkurentka.

Osobowość mediów społecznościowych została dostrzeżona w programie Dating Naked, ale nie musiała podróżować tak daleko, aby znaleźć miłość, ponieważ szybko zaczęła spotykać się z piłkarzem. Laura wraz ze swoim kumplem Ceddo prowadzi podcast Pretty Best Strangers, w którym omawia swoje doświadczenia związane z randkami. W programie ujawniła także swoją osobistą historię, przyznając, że była wcześniej zamężna i rozwiodła się zaledwie po roku. Laura już wcześniej mówiła, że ​​wychowywała się w burzliwym środowisku. Jej rodzice rozstali się, gdy była młoda, a jej ojczym zginął w wypadku motocyklowym.

W wieku 11 lat przeprowadziła się do Berlina, a w wieku 12 lat została aresztowana za kradzież naszyjnika. Laura przeprowadziła się do Turcji po ślubie z pierwszym mężem, ale ich związek nie przetrwał. Laura zaczęła koncentrować się na swoim zawodzie po rozwodzie z małżonkiem, a teraz jest modelką i influencerką. Zanim stała się sławna w internecie, pracowała jako dyrektor ds. komunikacji w firmie eventowej.

Co Laura ma do powiedzenia na temat Dani?

Laura nie wspomniała bezpośrednio o Dani w swoim podcaście, ale opowiedziała, jak poznała swoją obecną dziewczynę i jak długo są razem. Modelka powiedziała, że ​​spotykają się od wiosny 2023 roku, a ona najpierw mu odmówiła. Laura powiedziała, że ​​zrobiła to, ponieważ czuła się nieprzygotowana na ten związek. W końcu wszystko ułożyło się na ich korzyść i zaczęli się spotykać. Laura powiedziała, że ​​to jej pierwszy zdrowy związek, a Dani jest cudowną osobą.

Dani Olmo Rodzice i rodzina

Dani Olmo jest najmłodszym dzieckiem Miquela i Dority Olmo. Hiszpański piłkarz urodził się w rodzinie kochającej sport, a jego ojciec wcześniej grał w profesjonalną piłkę nożną. Ojciec Dani, Miquel Olmo, grał wcześniej w dwóch drużynach ligowych: Terrassa FC i CF Gava. Nie był w stanie awansować na wyższy poziom i w wieku 32 lat przeszedł na emeryturę, grając w UE Poble Sec.

Po zakończeniu kariery sportowej Miquel zdecydował się na karierę trenerską. Zaczął zarządzać zespołami z niższej ligi w 2001 roku i ostatecznie został menadżerem Can Perellada. Od 2001 roku Miquel jest trenerem różnych drużyn, w tym Girony i Terrassy. Ostatni raz zarządzał klubem Manama w Bahrajnie w 2015 r. W wywiadzie z 2019 r. Miquel wspomniał o opuszczeniu Barcelony przez syna. Była gwiazda piłki nożnej stwierdziła, że ​​wielu uważało go za szaleńca i ostrzegało, że pozwolenie dziecku na opuszczenie Barcelony rujnuje karierę jego syna. Jednak Miquel miał rację, pozwalając swojemu synowi odejść, ponieważ Dani wyrobił sobie markę w RB Lipsk. Starszy brat Daniego, Carols Olmo, również jest piłkarzem, który w zeszłym roku podpisał kontrakt z hiszpańskim klubem CP San Cristóbal.

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here