Pant powróci do krykieta po ponad 14 miesiącach, kiedy 23 marca Delhi Capitals zmierzy się z Punjab Kings.

Były kapitan Indii i dyrektor krykieta drużyny Delhi Capitals Sourav Ganguly wyraził swoje zdziwienie postępami kapitana Rishabha Panta od czasu powrotu po strasznej kontuzji. Pant został wykluczony z gry w krykieta na ponad 14 miesięcy po wypadku samochodowym.

W sobotę 23 marca na międzynarodowym stadionie Maharajy Yadavindra Singha w Mohali Rishabh Pant powróci na boisko podczas meczu otwarcia IPL 2024, w którym Delhi Capitals zmierzą się z Punjab Kings.

Jestem zaskoczony postępami, jakie poczynił. Miejmy nadzieję, że będzie to dla niego dobry sezon, ponieważ przeszedł przez wiele emocjonalnie. Nigdy nie jest łatwo, gdy doznaje się takiej kontuzji. Wspaniale będzie zobaczyć go z powrotem nie tylko w Delhi Capitals, ale także w drużynie Delhi Ranji, a także w Indiach, ponieważ jest wyjątkowym talentem, wyjątkowym graczem– powiedział Ganguly.

Tymczasem główny trener Ricky Ponting powiedział, że Pant uderzał w siatki częściej niż kiedykolwiek podczas poprzednich IPL.

Prawdopodobnie w zeszłym tygodniu odbił więcej niż kiedykolwiek, prowadząc do większości IPL. Myślę, że z jego punktu widzenia chce ponownie odzyskać trochę zaufania do swojego ciała. Poddawał się różnym próbom i oddawał wszystkie uderzenia, jakie oddał. Był świetny, a co ważniejsze, miał uśmiech na twarzy, a to wszystko, co uwielbiamy oglądać– powiedział Ponting.

Najnowsze wiadomości na temat IPL

Wszyscy uwielbiamy jego zaraźliwą postawę i uśmiech w grupie. Mimo że jest jeszcze młody, gra już dużo w krykieta. Daje przykład, ma mnóstwo energii i dlatego inni ludzie chętnie go naśladują– dodał Ponting.

Wybór redaktora

DRS, 22 marca: MSD nie jest już kapitanem, do rozegrania pozostał jeszcze cały turniej


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here