Witamy w naszym specjalnym segmencie DRS lub Daily Review System. W tym artykule InsideSport przedstawi Ci najważniejsze historie z IPL z poprzedniego dnia, które mogłeś przeoczyć w zgiełku swojego intensywnego życia.

Podczas pierwszej podwójnej soboty IPL 2024 bez wątpienia największymi newsmakerami byli między innymi Rishabh Pant z DC i Shreyas Iyer z KKR. Podczas gdy południowa łapa spisał się całkiem nieźle, biorąc pod uwagę powrót do sportu po 14 miesiącach, Iyer spisał się raczej słabo, jeśli chodzi o jego krótki pobyt w załamaniu.

Nie można zapomnieć o świetnych uderzeniach Sama Currana i Liama ​​Livinstone’a przeciwko Delhi, które zapewniły PBKS pierwsze zwycięstwo w sezonie. Ponadto Ishant Sharma doznał przedwczesnej kontuzji kostki, która wykluczyła go z pierwszego meczu w Delhi. Oto Twoja dawka Daily Review System na 24 marca.

Nie patrz już na wydajność spodni

Rishabh Pant zdobył 18 z 13 możliwych trafień, przekroczył dwie granice, uratował kilka asów ratunkowych, ale jego występów po prostu nie można krytykować. To po prostu cud, że wrócił do gry w krykieta po strasznym wypadku samochodowym, którego doznał w grudniu 2022 roku. Krótko mówiąc, był to niezapomniany występ. Zatrzymywał także furtki, łapał i uderzał.

Zawodnik wpływowy Abhishek Porel robi wrażenie

Wchodząc jako rezerwowy Ricky’ego Bhui, leworęczny Porel z drużyny DC wykonał oszałamiający wysiłek i trafił 32 z 10 piłek. W swoich rundach trafił cztery czwórki i dwie szóstki, co doprowadziło jego zespół do 174/9. I uderzył Harshala Patela za 25 runów w ostatniej rundzie, co dało impuls jego drużynie.

Curran i Livingstone to wszystko, czego potrzebuje PBKS

Przy wyniku 100/4 wyglądało na to, że Punjab Kings mimo wszystko nie będzie w stanie dogonić całej sumy, ale Sam Curran i Liam Livingstone dobrze się połączyli, tworząc 67-osobową drużynę i zabierając drużynę do domu. Lewak zdobył 63 z 47 piłek, a Livingstone trafił 38 z 21 piłek, wygrywając mecz na cztery mecze przed końcem.

Krótka piłka nie jest jedyną przeszkodą dla Iyera

W piłce, która wyglądała na dobrej długości, Shreyas Iyer, kapitan KKR, został usunięty przez T Natarajana. To nie było tak, że zabrakło krótkiego podania, co jest znanym wrogiem, ale przypadek źle wymierzonego strzału Shreyasa Iyera z dużej odległości trafił prosto w ręce kapitana SRH Pata Cumminsa.

Russell wyrusza w Eden Gardens

Wszechstronny zawodnik KKR, Andre Russell, zrobił dokładnie to, czego się od niego oczekuje, używając kija — uderzał meloniki przeciwnika w lewo, w prawo i w środek. Trafił 64 z 25 piłek, w tym siedem szóstek i trzy czwórki. Trzy z tych maksimów padły po jednym trafieniu melonika SRH Mayanka Markande.

Blinder Klaasena i błąd Starca

Bez wątpienia w drugim meczu dnia Heinrich Klaasen rozegrał jedną z najbardziej pamiętnych rund turnieju, trafiając 63 z 29 piłek. Prawie poprowadził SRH do nieprawdopodobnego zwycięstwa z pozycji, w której potrzebowali 90 nieparzystych z 5 overów. Sprawy przybrały całkowity obrót, gdy Mitchell Starc został trafiony potężnymi 26 runami w 19. minucie.

Super Over: 6 wiadomości Flash z 23 marca

Pathirana w Indiach

Po wszystkich przeszkodach, z którymi się borykał – kontuzja lub Narodowy Komitet Olimpijski ze Sri Lanki Cricket – wszystko to zostało teraz rozwiązane, ponieważ w końcu dołączył do zespołu CSK. Zależy to jednak od tego, czy zagra w następnym meczu CSK, biorąc pod uwagę występ Mustafizura Rahmana przeciwko RCB.

Dhoni Podobnie jak Federer

Robin Uthappa wspomniał, że kolana Dhoniego wyglądają jak nowe, a on wiele robi za kulisami, podobnie jak Federer. „Jego kolano wygląda obecnie na zupełnie nowe. Fakt, że dobrze biega i chodzi, pokazuje, że wykonał pracę za kulisami. Podobnie jak Roger Federer.”

Wkrótce ogłoszenie majora Dinesha Karthika?

Po pierwszym meczu RCB zapytano DK, czy rozegrał swój ostatni mecz w Chennai? Powiedział: „Naprawdę żałuję, że to nie jest ostatni mecz, ponieważ mogłyby się tu odbyć play-offy i niektóre nokauty. Mam więc nadzieję, że uda mi się tu wrócić i że to może być ostatni raz. Ale poza tym tak, myślę, że to ostatni.

Harshit Rana kontra Mayank Agarwal

Co robisz, gdy ktoś daje ci latającego całusa? Odpowiadasz śmiercionośnym spojrzeniem. To właśnie zrobił Mayank Agarwal, kiedy został zwolniony przez Harshita i przesłał mu całusa.

Stary koń Ishant Sharma kontuzjowany

W pierwszym meczu DC w sezonie doświadczony zawodnik Ishant Sharma został wykluczony z powodu kontuzji kostki. Choć nie wiadomo, jak rozległa jest jego kontuzja, nie wyglądało to najlepiej.

KKR, Shah Rukh Khan i Ogrody Eden

Po cudownym zwycięstwie drużyny KKR nad SRH w sobotę na własnym stadionie King Khan odbył zwycięskie okrążenie, aby podziękować kibicom za wsparcie.

Wybór redaktora

DRS, 24 marca: W niezapomnianą sobotę Klaasen i Russell wyróżniają się
Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here