Nczy nie jest to tajemnicą, że Barcelona go chce João Cancelo śledzi następny sezon w drużynie Barcelony. Jest kilka powodów. Po pierwsze dlatego, że jest jedynym prawym obrońcą, jakiego ma w składzie. Inne opcje, np Kounda lub Sergiego Roberto To gracze nawróceni na tę pozycję. Występ Portugalczyka jest bardzo dobry i musimy dodać bardzo ważny czynnik, jakim jest jego wszechstronność w grze na obu skrzydłach.

Gol Cancelo (2:0) w Barcelonie 3:1 Neapol

Problem, przed którym stoi Barcelona, ​​ma charakter ekonomiczny. Cancelo należy do Manchesteru City i jego celem jest sprzedaż piłkarza Cena rynkowa wynosi od 25 do 30 milionów euro. Nie możemy zapominać o cenie, jaką angielski klub zapłacił Juventusowi za pozyskanie go, ponieważ pozostawił on na operacji 55 milionów. Barcelona nie ma jednak obecnie możliwości podpisania kontraktu. Być może w ciągu najbliższych miesięcy uzyskasz dochód, który złagodzi Twoją sytuację, ale nadal będzie to skomplikowane.

EFE

nowy kredyt

Dlatego też zaangażowanie klubu w drużynę polega na tym, aby on został. drugi rok wypożyczenia w Barcelonie. I wtedy oficjalnie zaproponują to Manchesterowi City. Barcelona, ​​za pośrednictwem Joana Laporty, utrzymuje doskonałe relacje z Jorge Mendesem, agentem zawodnika. Spotykają się często, a jednym z tematów rozmów jest to, jak Cancelo może kontynuować pracę w Barcelonie.

EFE

Relacja Guardiola-Cancelo

Zarówno zawodnik, jak i Barcelona wierzą, że w końcu jest to możliwe Miasto akceptuje tę propozycję na nowy kredyt. Ewidentnie widać, że relacje zawodnika z Guardiolą nie są najlepsze. Wystarczy spojrzeć na najnowsze wypowiedzi obrońcy, gdy opowiada o swoich relacjach z trenerem Santpedoru. Guardiola zamierza kontynuować pracę w City.

Zachwycony Barceloną

Cancelo płata swoje figle i za każdym razem, gdy wypowiada się w mediach, niestrudzenie powtarza, że ​​jest bardzo szczęśliwy w Barcelonie i Jego jedynym celem jest dłuższe utrzymanie się w tej dyscyplinie. Klub Barçy zaoferuje City wypożyczenie na kolejny rok. Dyrekcja Sportu wie, że jeśli Cancelo odejdzie, będzie musiało się zmierzyć z pojawieniem się kolejnego prawego obrońcy, a bez świetnych umiejętności podpisywania kontraktów nie będzie łatwo znaleźć lepszego.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here