Jamesa Rodrigueza To było wielkie objawienie Hiszpania-Kolumbia w Londynie. Rezerwowy, obecnie piłkarz San Paulo Wejściem na boisko w drugiej połowie odmienił losy meczu i był kluczem do zwycięstwa swojej drużyny. Lewy zawodnik miał swoje szanse na zdobycie gola i jedyny gol w meczu padł w jego butach.

Scenariusz wielkich reflektorów, który Kolumbijczykowi wydawał się już odległy. Powrót Pero Jamesa. „Kiedy przychodzisz do reprezentacji narodowej, zawsze musisz dobrze sobie radzić, a dlaczego w przyszłości nie mieć możliwości powrotu do LaLigi, ligi, w której zawsze chciałem grać i… dlaczego nie mogę wrócić?” powiedział po meczu.

W pierwszej połowie mieliśmy więcej wątpliwości, ale na drugą wyszliśmy z większym nastawieniem

James

Przeanalizował także mecz i triumf swojej drużyny w meczu z Hiszpanią: „W pierwszej połowie mieliśmy więcej wątpliwości, ale w drugą weszliśmy z większym nastawieniem, dobrze sobie poradziliśmy i to było dobre zwycięstwo”.

W pierwszej połowie dali nam lekcję gry w piłkę nożną

James

„Nie zawsze można grać dobrze przeciwko takim zespołom. W pierwszej połowie dali nam lekcję gry w piłkę nożną. W drugiej połowie nadeszła nasza szansa i zagraliśmy dobrze przeciwko trudnemu przeciwnikowi. Naszym celem jest Copa América” – wyjaśnił ten pierwszy Real Madryt.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here