W sobotę Russell był nie do zatrzymania w meczu przeciwko SRH, strzelając 64 z zaledwie 25 piłek. Jego rundy obejmowały 7 wielkich szóstek i 3 czwórki.

Andre Russell był w sobotę szczęśliwym człowiekiem po tym, jak w pierwszym meczu sezonu IPL 2024 poprowadził drużynę Kolkata Knight Riders do zwycięstwa nad Sunrisers Hyderabad na stadionie Eden Gardens. Wszechstronny zawodnik z Indii Zachodnich błyszczał zarówno kijem, jak i piłką, zapewniając swojej drużynie doskonały start. Russell po meczu powiedział, że niektóre jego klipy na Instagramie uświadomiły mu, jak dobrym jest pałkarzem.

W sobotę KKR jako pierwszy wpadł w szał na własnym boisku. Zespół Russella miał w pewnym momencie trudności z bilansem 77/4, ale ataki Ramandeepa Singha, Phila Salta i szczególnie Andre Russella pomogły Rycerzom osiągnąć wynik 208. Russell był nie do zatrzymania, strzelając 64 z zaledwie 25 piłek. Jego rundy obejmowały 7 wielkich szóstek i 3 czwórki. Dobrze radził sobie także z piłką, zdobywając dwie kluczowe bramki.

Czasami na moim Instagramie pojawiają się różne rzeczy i zdaję sobie sprawę, jak dobrze uderzam piłkę, co jest po prostu fajnym przypomnieniem, że radzisz sobie dobrze. Jestem więc zadowolony ze sposobu, w jaki odbijam i wdzięczny za dzisiejsze zwycięstwo– powiedział Russell po meczu.

Najnowsze wiadomości na temat IPL

Podziękował także kierownictwu KKR za obdarzenie go zaufaniem.

Po prostu cieszę się, że mogę nadal wnosić swój wkład, a ta franczyza wiele dla mnie znaczy. Przez te wszystkie lata okazali mi wiarę i zaufanie. Dlatego dzisiaj wieczorem chciałem tylko powiedzieć, że nadal kibicuję i cieszę się, że mogę wnieść swój wkład za każdym razem, gdy zakładam tę koszulkę,” powiedział.

Wybór redaktora

DRS, 24 marca: W niezapomnianą sobotę Klaasen i Russell wyróżniają się


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here