CSK vs RCB: Ajinkya Rahane i Rachin Ravindra dobrze połączyli siły w boisku, aby pozbyć się Virata Kohli za 21.

W miarę jak Virat Kohli z RCB powoli zaczynał odzyskiwać dobrą passę w pierwszym meczu IPL 2024 przeciwko CSK, a połączona błyskotliwość na boisku Ajinkyi Rahane’a i Rachina Ravindry oznaczała, że ​​rundy odbijającego dobiegły przedwczesnego końca. Odbiwszy 21, Kohli chciał odbić bramkarza Mstafizura Rahmana, ale został cudownie złapany, kusząco blisko bramki.

Do zwolnienia doszło w drugiej piłce 11-tej, kiedy Kohli nie mógł znaleźć wystarczającej siły przy strzale ciągnącym. Biegający Ajinkya Rahane wykonał niesamowity wysiłek, aby dostać się do piłki i przekazać ją Rachinowi, który złapał piłkę. Zaangażowali się na tyle, że po bramce na twarzach duetu malowało się niedowierzanie.

Zespół RCB traci pałeczkę po odejściu Virata Kohli

Chennai miało wspaniały początek kampanii IPL w tym sezonie, ponieważ ich meloniki w regularnych odstępach czasu zdobywali bramki. Jako pierwszy wyszedł kapitan RCB Faf du Plessis, który zdobył 35 z 23 piłek. Potem Rajat Patidar i Glenn Maxwell wybrali się na kaczki. Tymczasem to Mustafizur siał spustoszenie genialnym zaklęciem 4/7 tylko w 2 overach.

Wybór redaktora

Aktualizacje NA ŻYWO CSK vs RCB IPL 2024: DK i Anuj Rawat prowadzą walkę RCB


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here