Najwyższa kolejność RCB spadła, gdy Anuj Rawt i Dinesh Karthik połączyli siły, aby ustalić cel 174 przebiegów

Rachin Ravindra miał znakomity debiut, gdy nowozelandzki młodzieniec wystąpił zarówno z kijem, jak i piłką, gdy Chennai Super Kings rozpoczęli obronę tytułu. Spotkanie otwierające CSK vs RCB IPL 2024 na stadionie Chepaouk zapowiadało się na emocjonujące, gdy Royal Challengers Bengaluru strzeliło 174 runy.

Rachin Ravindra otrzymał natychmiastową szansę w jedenastce po podpisaniu kontraktu z Super Kings po jego osiągnięciach w Pucharze Świata dla Nowej Zelandii w zeszłym roku. Leworęczny otwieracz zastąpił swojego rodaka Devona Conwaya, który z powodu kontuzji opuści pierwszą połowę sezonu IPL 2024.

Rozpoczynając mecz wraz z nowo mianowanym kapitanem CSK Ruturajem Gaikwadem, Ravindra uderzył krótkim, ale imponującym uderzeniem 15 piłek w 37 seriach. Rachin rozpoczął rundę od czwartej piłki po uderzeniu grubą wewnętrzną krawędzią. Tymczasem Ravindra zdobył 22 z dziewięciu piłek. Przyspieszył jeszcze bardziej, trafiając pierwszą piłkę Aizarriego Josepha po wyciętej do tyłu nodze i zdobywając sześć punktów.

Rachin Ravindra fenomenalnie rzuca Faf Du Plessis:

Jednak jego wybuchowe rundy dobiegły końca po tym, jak został złapany przez Karna Sharmę. Jednak Rachin Ravindra również miał dobry występ z piłką, kiedy fenomenalnie złapał piłkę, gdy Mustafizur Rahman przeszkodził drużynie RCB, wyrzucając Fafa du Plessisa.

Po dopuszczeniu do siatki przy drugim podaniu, lewy napastnik podał piłkę całą długością, oddalając się od Du Plessisa. Kapitan RCB wykonał odważny strzał z dużej wysokości nad bramką, ale Rachin Ravindra stacjonował w głębinach. Utalentowany krykiecista z Nowej Zelandii zademonstrował swoje wyjątkowe umiejętności w grze, wykonując niezwykły chwyt z przodu na granicy w pobliżu głębokiego punktu.

Wybór redaktora

Aktualizacje na żywo CSK vs RCB IPL 2024: CSK pod kontrolą;  potrzeba 10 z 12, aby wygrać


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here