W piątek drużyna Chennai Super Kings ogłosiła na Twitterze, że stadion nie będzie dostępny dla widzów przybywających na mecz CSK vs RCB zarówno na stadionie, jak i w jego pobliżu.

Chennai Super Kings są gotowi rozpocząć w piątek rywalizację w indyjskiej Premier League 2024 przeciwko Royal Challengers Bengaluru. W meczu otwarcia sezonu CSK vs RCB zobaczymy starcie MS Dhoni i Virat Kohli. Jednak bardziej niż tylko przejazdy Virata Kohli, widzowie udający się na mecz na stadionie Chepauk mogą napotkać kilka problemów związanych z parkowaniem pojazdów.

W piątek drużyna Chennai Super Kings ogłosiła na Twitterze, że stadion nie będzie dostępny dla widzów przybywających na mecz CSK vs RCB zarówno na stadionie, jak i w jego pobliżu. Kierownictwo CSK namawiało widzów, aby w celu zapewnienia bezproblemowego przeżycia korzystali z transportu publicznego.

W poście zawęziono listę przystanków autobusowych, stacji metra i stacji Mass Rapid Transit System znajdujących się najbliżej stadionu, aby widzowie mogli w pełni cieszyć się meczem.

W poście jako najbliższy stadionowi wskazano przystanek autobusowy Anna Square. Stacja metra Government Estate została wskazana jako najbliższa stacja metra, a stacja Chepauk MRTS została uznana za najbliższą stację Mass Rapid Transit System.

Najnowsze wiadomości na temat IPL

Pomimo wysiłków CSK na rzecz pomocy publiczności, oczekuje się, że widzowie będą mieli trudności z brakiem miejsc parkingowych przed stadionem.

Wybór redaktora

EKSKLUZYWNIE: „Po 2021 roku położono fundamenty pod agresywnego Yashasviego” – trener Jwala opowiada o swojej przemianie


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here