Jose Elas Navarro (Badalona), właściciel energii odnawialnej Audax, według „Forbesa” 54. najbogatszy Hiszpan, poświęcił w ten czwartek „rzutkę” Johna Laporty. Kataloński biznesmen, powiązany z Barcelonypoparcie dla Joan Laporta con 40 milionów euro uzyskać dostęp do prezydentury Bary w 2021 r. i zostać umieszczony Edwarda Romea w dyrektywie kulowej, jeden z ostatnich menedżerów, który odszedł ze stanowiska.

Elas wystąpił wczoraj wieczorem w programie TVE „Caf d’Idees”, gdzie podsumował swoją karierę w świecie biznesu, a także podzielił się słowami z Barceloną i prezydentem Laportą. Eduard Romeu, przyjaciel José Elasa i wiceprezydent ds. gospodarczych Barcelony do 14 marcadzięki niemu uzyskał stanowisko w katalońskiej instytucji. „Tym, którego poparłem w Barze, był Romeu. To, co stało się z Laportą, było wypadkiem”wyjaśnia Jos Elas.

Joan Laporta i Eduard Romeu podczas wydarzenia ogłosili swoją rezygnację.

Wiadomość do Laporty

Jeśli chodzi o relację z Joan Laportą, biznesmen przyznaje, że jest ona dość zdystansowana i dyskretna, a biorąc pod uwagę otrzymane poparcie, uważa, że ​​zasługuje na nieco większe uznanie. „Mam dyskretny kontakt z Laportą. Witam i do widzenia i niewiele więcej. Myślę, że ktoś, kto zostawia Ci prawie 40 milionów euro, zasługuje na coś więcej niż tylko przywitanie i pożegnanie“powiedział. I dodał: “Pomyślałem, że dzięki temu będziemy bardziej zaangażowani w jego zwycięstwo i schemat organizacyjny.ale nie miał tego na myśli.”

Myślę, że ktoś, kto zostawia Ci prawie 40 milionów euro, zasługuje na coś więcej niż tylko przywitanie i pożegnanie. Myślał, że dzięki temu będziemy bardziej zaangażowani w jego zwycięstwo i schemat organizacyjny, ale nie miał tego na myśli.

Jose Elas Navarro

Wbrew swoim słowom Romeo zapewnia, że ​​„Nie żałuję, bo jestem fajny„. Ponadto pamięta powód swojego poparcia dla prezydenta Bary: „Uważam i nadal podtrzymuję, że był on najlepszym z ówczesnych kandydatów. Nie zamieniłbym na Laportę Czcionka wektorowana przykład.” Jeśli chodzi o Fonta, jest pewien jednej rzeczy: „Uważam, że jest świetnym menadżerem. „Ja też chciałbym to zobaczyć, bo słowa są w porządku, ale trzeba to wykazać czynami”.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here