Transmisja na żywo meczu CSK vs GT będzie transmitowana w JioCinema, a transmisja na żywo w sieci Star Sports

Chennai Super Kings i Gujarat Titans przygotowują się do drugiego spotkania w IPL 2024. Długo oczekiwane starcie CSK vs GT odbędzie się we wtorek, 26 marca, w twierdzy CSK, stadionie Chidambaram. Przed meczem przyjrzyjmy się prognozie CSK vs GT.

W trwającym sezonie IPL 2024 drużyną Chennai Super Kings kieruje Ruturaj Gaikwad, a doświadczony MS Dhoni zapewnia bezcenne doświadczenie i przywództwo. Dzięki potężnemu składowi odbijającemu i kręglarskiemu, wzmocnionemu obecnością wszechstronnego Ravindry Jadeji, CSK jest obrońcą tytułu mistrza turnieju.

Odbijacze CSK pokazali dobrą formę, a wszyscy czołowi odbijający wnieśli przydatne podania. Meloniki również stanęły na wysokości zadania, a Mustafizur Rahman wyraźnie błyszczał, zastępując kontuzjowanego Patheeranę.

Tymczasem Shubman Gill prowadzi Gujarat Titans w IPL 2024, debiutując jako kapitan drużyny IPL. Pomimo nieobecności kluczowego melonika Mohammada Shamiego, GT może pochwalić się solidną kolejnością odbijania, w której występują tak znane nazwiska, jak David Miller, Sai Sudharsan, Kane Williamson i Wriddhiman Saha. Dodatkowo ich dział spinów, na którego czele stoi Rashid Khan, dodaje głębi ich atakom w kręgle.

Prognoza CSK vs GT:

Według Parimatch faworytami tego meczu są drużyna Chennai Super Kings, których kurs wynosi 1,85. Zespół CSK, grający na stadionie Chepauk, słynie z dominacji na własnym boisku i może pochwalić się składem doskonale przystosowanym do wykorzystywania lokalnych warunków. Dzięki wysokiej jakości atakowi rotacyjnemu i pałkarzom biegłym w radzeniu sobie z rotacją, CSK ustanowiło wspaniały rekord u siebie.

Z drugiej strony skład drużyny Gujarat Titans w dużej mierze opiera się na występach Shubmana Gilla. Pomimo różnorodności i głębokości gry w kręgle, spinnerzy GT, Rashid Khan i Sai Kishore, pokazali, że potrafią spowolnić tempo zdobywania punktów w meczach z MI. Jednak błystki CSK mają przewagę na własnych warunkach.

Chociaż CSK ma niewielką przewagę w kursach na poziomie 1,85, GT pozostaje bliskim rywalem z kursami nieznacznie odchylonymi od normy na poziomie 1,95.

Bezpośrednie starcie CSK z GT:

Rozegrane mecze Wygrywa Chennai Super Kings Zwycięstwo Tytanów z Gujarat Zawiązany
5 2 3 0

Wybór redaktora

DRS, 26 marca: Virat Kohli zdobywa punkty, a wszystko inne schodzi na dalszy plan w IPL


Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here