Ze względu na ceremonię otwarcia losowanie meczu otwarcia pomiędzy Chennai Super Kings a Royal Challengers Bangalore zostało przesunięte o 30 minut. Przygotujcie się więc na wieczór pełen wrażeń, po którym odbędzie się wysokooktanowy krykiet!

Długo oczekiwana indyjska Premier League (IPL 2024) rozpoczyna dziś swój 17. sezon! Fani krykieta są podekscytowani kolejnymi ośmioma tygodniami elektryzujących meczów, ale zanim zaczną się emocje na boisku, przygotujcie się na ceremonię otwarcia z udziałem gwiazd w Chennai.

IPL

Ceremonia otwarcia IPL 2024: Noc blichtru i przepychu

Zaznacz w kalendarzu spektakularną ceremonię otwarcia, która odbędzie się w piątek, 22 marca o godzinie 18:30 czasu wschodniego. Stadion MA Chidambaram w Chennai zamieni się w olśniewającą scenę, na której wystąpią największe indyjskie gwiazdy.

Gwiazdy Bollywoodu, Akshay Kumar i Tiger Shroff, zaprezentują swoje popisowe ruchy, a legendarny kompozytor AR Rahman i wokalistka Sonu Nigam zachwycą publiczność swoją muzyką.

Ceremonia otwarcia IPL 2024: Kluczowe informacje dla fanów

  • Data: Piątek, 22 marca
  • Czas: 18:30 czasu wschodniego (ceremonia otwarcia), 19:30 czasu wschodniego (losowanie), 20:00 czasu wschodniego (rozpoczęcie meczu)
  • Lokal: Stadion MA Chidambaram w Chennai
  • Transmisja na żywo: Star Sports Network (Indie)
  • Przekaz na żywo: Aplikacja JioCinema (Indie)

Toss przesunął się na ceremonię otwarcia IPL

Ze względu na ceremonię otwarcia losowanie meczu otwarcia pomiędzy Chennai Super Kings a Royal Challengers Bangalore zostało przesunięte o 30 minut. Przygotujcie się więc na wieczór pełen wrażeń, po którym odbędzie się wysokooktanowy krykiet!

IPL 2024: Siła rozrywki

Ten sezon zapowiada się jeszcze lepiej i lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Ekosystem IPL, wyceniony na oszałamiającą kwotę 925 miliardów rupii w 2023 r., w dalszym ciągu przyciąga ogromne inwestycje. Grupa Tata zapewniła sobie sponsoring tytularny za rekordową kwotę 25 miliardów rupii, podczas gdy giganci medialni Jio i Disney zabezpieczyli odpowiednio prawa do transmisji cyfrowej i telewizji, co pokazuje ogromną popularność ligi.

Zatem, fani krykieta, przygotujcie się na olśniewającą ceremonię otwarcia, po której nastąpi ekscytujący sezon IPL 2024!

Wybór redaktora

EKSKLUZYWNIE: „Po 2021 roku położono fundamenty pod agresywnego Yashasviego” – trener Jwala opowiada o swojej przemianie


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here