FC BARCELONA Ddac płaskie; Antonio Prez 31′, Adolfo 38′, Catela i Mammadou Tour. Zagrali także: Dyego, Matheus Rodrigues w 40., Pito w 40. Andr Coelho w 33. Pol Cano, Harrison i Miquel Feixas (ps.).

Trener Jessa Velasco.

WSPANIAŁE ZDROWIE Asier Llamas; Juninho w wieku 20 stóp, Eloy, Tony Escribano w wieku 38 stóp i Dani Saldise. Grają także: Geraghty A 40′, Fabinho, Roberto Martil, Pachu i Leo Caf.

Trener Miguela Hernandeza

Cele 0-1 7′ Dani Saldise. 1-1 25′ Cateli. 2-1 39′ Cateli.

arbitrzy: Rodrigo Miguel i Snchez-Molina Tapiador (kastylijski-Manchegos).

Osasuna Magna wiedział, że nie ma nic do stracenia po czym wyszedł na kort Palacio de los Deportes w Kartagenie, gotowy bardzo utrudnić zadanie faworytowi, Ftbol Club Barcelona.

Podopieczni Miguela Hernndeza naciskali na obronę Barçy od pierwszego gwizdkaa genialny Dani Saldise po wyprzedzeniu pod nogami Portugalczyka Andra Coelho zmierzył się z Ddacem Planą i celnym strzałem pokonał go.

Podczas gdy Dani Saldise utrzymywał przewagę Osasuna Magna w elektronice, Dyego w każdej akcji, w której miał kontakt z piłką, szukał remisu. Dokonał tego po róg, jednak sędziowie po przejrzeniu gry na nagraniu wideo zinterpretowali, że Pito zakończył grę po regulaminowym czasie gry.

Po przerwie podopieczni Jessa Velasco wprowadzili grę na wyższy bieg. Tak jak miało to miejsce w pierwszej połowie w Osasuna Magna, potrzebował wykonawcy, a takim był Juanjo Catela.

Pochodzący z Kadyksu zawodnik zremisował po stałym fragmencie gry po otrzymaniu piłki od Dyego i umieścił go w składzie, a na 118 sekund przed końcem, w akcji, którą sam Catela, wybrany MVP meczu, najbardziej lubił, umieścił go w połowie wysokości po przedryblowaniu obok jego znacznika.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here