Carlosa Sainza Będzie to jedna z największych atrakcji festiwalu Rajd Transibéricotrzeci cytat Mistrzostwa Świata w Rajdach Raidowych (W2RC)co będzie kwestionowane od 2 do 7 kwietnia w Portugaliiktórego jeden z etapów wkracza na terytorium Estremadury.

Tak, będę sporadyczny udziałwłaśnie na tę imprezę, która w dodatku jest „domem” czterokrotnego mistrza Dakaru. Sainz ponownie pojedzie Miniw tym przypadku John Cooper Works Rally Plus kategorii Ultimate (ten sam, który młody człowiek miał na sobie podczas Dakaru 2024 Pau Navarroktórego nie będzie w Portugalii).

X-Raid

Historia Sainza i Minia napisał świetne rozdziały, np Wiktoria co wspólnie osiągnęli w Dakar 2020, ostatni triumf Carlosa Sainza i Lucasa Cruza, aż w tym roku dołączyli do Audi czwartego touarega. Po tym zwycięstwie (wtedy buggy z napędem na dwa koła) Sainz i Cruz pojechali samochodem 4×4 w Rajdzie Andaluzji w 2021 roku, kiedy jego przyszłość była już związana z marką Hoops.

Sainz… lider Mistrzostw Świata W2RC

Ciekawa okoliczność ma miejsce, że Carlos Sainz wystąpi w Rajdzie Transibérico jako… lider Mistrzostw Świata dzięki punktom zdobytym dzięki zwycięstwu w Rajdzie Dakar 2024… i biorąc pod uwagę to, nic z tego Nassera Al-Attiyaha (Prodrive) też nie Wilhelm z Mevius (Toyota) zmienili sytuację Wyzwanie na pustyni w Abu Zabi.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here