Ujeszcze jedna noc, Carlos Sobera i zespół „Pierwszych Randek”. Byli świadkami wielu randek w popularnym programie randkowym Cuatro. On restauracja najbardziej znany w hiszpańskiej telewizji Po raz kolejny przyjmował w swojej jadalni kawalerów i kawalerów. która przyszła do programu, chcąc dać miłości drugą szansę w czwartkowy wieczór, 21 marca. Dwóch z nich to Anbal i Claudiaktóry jednak trafił bardzo dobrze chemia nie powstała.

Anbala to młody człowiek, który pracuje jako programista i kto Sam siebie określa jako osobę, której pasją jest „próbowanie nowych rzeczy”.. Jest biseksualny i bardzo otwarty pod wieloma względami, dlatego zgłosił się do programu małe „cokolwiek się pojawi”. W miłości nie szuka niczego konkretnego poza osobą z „poczucie humoru i bądź aktywny“, oprócz tego “lubi podróżować.” Ostatnio to zrobił Umawiał się z większą liczbą chłopaków niż dziewcząt, więc miał nadzieję spotkać w programie kobietę: „Mężczyźni są do bani, nie jesteśmy tego warci”.„.

Twoja dzisiejsza randka była Klaudia, 21-letnia dziewczyna, która studiuje fryzjerstwo i która również jest biseksualna. Dla niej, Zmiany „wyglądu” służą do zmiany etapów i rozpocząć nowe cykle, do czego się ucieka, gdy cierpi na chorobę miłosną: „Za każdym razem, gdy łamią mi serce, jest to nowa zmiana „wyglądu”.„, skomentował. Jeśli chodzi o to, czego szukała, Claudia jasno określiła swój prototyp: „Bardziej wytatuowany ode mnie, z krótkimi włosami i bardziej umięśniony„.

Claudia: „Widziałam go bardzo zniewieściałego, jak przyjaciel gej”

Wykonane prezentacje, Oboje zasiedli do stołu, aby spędzić przyjemny wieczór.bo prawda jest taka wśród nich od początku był bardzo dobry kontakt. To znaczy, jeśli chodzi o osobowościbo Klaudii nie przekonał fakt, że Anbal ma długie włosy: „Nie lubię chłopców z długimi włosami”, zaczął zwierzać się, dodając później, że bardzo podobała mu się ta randka, ale nie była nim zainteresowana: „Widziałem go bardzo zniewieściałego, jak przyjaciela geja„.

To stworzyło singiel poprosił o kilka minut na pójście do łazienki i pogawędkę z przyjacielem, zażartowałem, że poradziłem mu, żeby ściął włosy. Jednak Anbal był tego pewien Jego plany były takie, aby pozwolić mu „bardziej urosnąć”. Kolejnym punktem niezgodnym między nimi było to Anbal przyznał, że nie jest pewien swojej orientacji seksualnej. i to, nie wiedząc o tym, ostatecznie wywindowało jego możliwości: „Jeśli wątpisz w swoją płeć, postaw mnie z powrotem– skomentowała Klaudia.

Biseksualista idzie na „Pierwsze randki”, aby spróbować szczęścia z kobietami: "Mężczyźni nie są tego warci"

Już w ostatecznej decyzji Anbal chciał mieć drugą randkę ponieważ Claudia wydawała się „bardzo miła”, mówiąc, że jest „bardzo urocza” i że według niego „dobrze się dogadywali”. Ona ze swojej strony zgadza się co do dobrej atmosfery, jaka istniała między nimi, ale zdecydował się ją odrzucić odkąd widzę to częściej ”jak przyjaciel„.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here