Ten incydent przypomina, jak ważne jest utrzymanie sportowej rywalizacji w ogniu rywalizacji. Świętowanie sukcesu jest częścią gry, ale powinno odbywać się z szacunkiem dla przeciwnika.

Trzeci mecz IPL 2024 pomiędzy Kolkata Knight Riders (KKR) a Sunrisers Hyderabad (SRH) był świadkiem gorącego momentu, który wywołał dyskusje na temat sportowej rywalizacji. Młody zawodnik KKR, Harshit Rana, świętując zwolnienie Mayanka Agarwala z SRH, wziął udział w przesadnej uroczystości, która wpędziła go w kłopoty z BCCI.

IPL

Ekscytujące zwolnienie w cieniu świętowania Harshit Rany

Rana pokazała swoje umiejętności gry w kręgle, gdy odprawił niebezpiecznego Agarwala sprytnym, wolniejszym bramkarzem. Ta kluczowa furtka przerwała obiecujące rundy Agarwala i zwiększyła szanse KKR na zwycięstwo. Jednak to późniejsze świętowanie Rany przyciągnęło uwagę, i to nie w pozytywny sposób.

Nadmierna radość grozi karą od BCCI

Jego żywiołowe działania, w tym posyłanie Agarwalowi latającego całusa, przez wielu, w tym BCCI, uznano za przesadne i lekceważące. Komisja krykieta podjęła szybkie działania, nakładając na Ranę karę w wysokości 60% jego opłat meczowych za naruszenie Kodeksu postępowania IPL.

Oświadczenie IPL

IPL w swoim komunikacie prasowym stwierdziła, że ​​Rana popełniła dwa przestępstwa pierwszego stopnia zgodnie z art. 2.5 Kodeksu postępowania. Za oba naruszenia otrzymał osobne kary w wysokości 10% i 50% opłat meczowych. Rana zaakceptowała kary nałożone przez Sędziego Meczu.

Odkupienie w pełnym napięcia zakończeniu

Pomimo kontrowersji wokół jego uroczystości, Harshit Rana okazał się bohaterem KKR w dalszej części meczu. KKR potrzebowało zaledwie 13 runów, aby zwyciężyć w finałowym meczu, ale mocne sześć trafień od pierwszego podania odbijającego SRH wywołało napięcie. Jednak Rana wykazała się niezwykłym spokojem, tracąc tylko dwa biegi i zdobywając dwie kluczowe bramki w pozostałych pięciu dostawach. Jego bohaterska gra w kręgle zapewniła KKR niewielkie, czterobiegowe zwycięstwo.

Ten incydent przypomina, jak ważne jest utrzymanie sportowej rywalizacji w ogniu rywalizacji. Świętowanie sukcesu jest częścią gry, ale powinno odbywać się z szacunkiem dla przeciwnika.

Wybór redaktora

DRS, 24 marca: W niezapomnianą sobotę Klaasen i Russell wyróżniają się


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here