HOd tego czasu minęły dwa miesiące Xavi Hernndez ogłasza odejście z Can Bara. Wydawało się, że jest to tajemnica poliszynela, ale wielu uważało, że to nie on podejmie decyzję. Było 27 stycznia, kiedy Barcelona przegrała z Villarrealemi od tego czasu pierwszą drużyną Barcelony nie przegrał żadnego meczu.

Bara B jest również w bardzo dobrym stanie. W ostatnią niedzielę w meczu z Cornell druga drużyna zwyciężyła 1:0 z wieloma młodymi ludźmi. Zespół Rafę Mrqueza ma kilku piłkarzy, którzy tego dnia koncentrowali się ze swoimi reprezentacjami narodowymi FIFA. Ciekawy w zespole Pierwszy RFEFale to wciąż Barcelona, ​​klub, z którego wydobywa się wiele młodych „klejnotów”. Dom wiejski.

Zespoły Xaviego i Mrqueza są nie do zatrzymania

Minęły dwa miesiące, odkąd Barcelona nie przegrała ani jednego meczu. Po „złoty człowiek” zespołu groguet z MontjuicXavi zapowiedział swoje odejście latem i wydaje się, że to obudziło ducha rywalizacji i motywacji swoich graczy. Nawet trener Terrassy mówił przy niektórych okazjach, że jego przesłanie było konieczne i pozytywne, aby zespół zareagował.

Tak było i jak na razie udało się osiągnąć ważne rzeczy: zakwalifikować się do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, pokonać Atlético de Madrid i zająć drugie miejsce w tabeli LaLiga ponad 20 dni później. Zespół prowadzony przez Rafę Márqueza również przeżywa swój najlepszy moment. Ostatnie zwycięstwo nad Cornellem oznaczało przed i po. Ostateczny test potwierdzający, że drużyna Barcelony może być wyraźnym kandydatem do awansu do drugiej ligi. No więc, Culs zajmują drugie miejsce w grupie 1 Primera RFEF, tracąc jeden punkt do lidera Depor.

Syn siedem zwycięstw i trzy remisy dla pierwszego zespołu od ogłoszenia Xaviego. Z ich strony dobra dynamika drużyny Marqueza jest jeszcze lepsza: osiem zwycięstw i dwa remisy w ciągu ostatnich dziesięciu zobowiązań. To najlepsza passa w sezonie.

„Perły” przywołane wraz z ich wyborem

Pau Cubars, Hctor Fort, Lamine Yamal, Mikayil Faye, Jaume Cullar, Marc Guiu, Marc Bernal, Diego Kochen i Noah Darvich Są to zawodnicy, którzy nie mają historii w pierwszym składzie Bary i zostali powołani do swoich drużyn. Nie wszyscy z drużyny seniorskiej: Marc Guiu i Hctor Fort zostali powołani do reprezentacji Hiszpanii U21, Marc Bernal do lat 17, Diego Kochen do lat 19 ze Stanami Zjednoczonymi, a Noah Darvich gra w reprezentacji Niemiec do lat 18.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here