Firma gazowo-energetyczna Axxela Limited obiecała promować zrównoważone i przyjazne dla środowiska praktyki, zgodnie z 9. Agendą ONZ dotyczącą celu zrównoważonego rozwoju w zakresie przemysłu, innowacji i infrastruktury.

Poinformował o tym dyrektor generalny Axxela, Bolaji Osunsanya, po tym jak firma zdobyła złoty medal w rankingu EcoVadis Sustainability Rating 2024.

W środowym oświadczeniu Osunsanya stwierdziła, że ​​firma podwoi „wysiłki na rzecz czystszej i bardziej zrównoważonej przyszłości, jednocześnie stymulując rozwój przemysłu w Nigerii i całej Afryce Zachodniej”.

Według Osunsanyi firma Axxela przez lata ciężko pracowała, aby mieć pewność, że wdroży zasady zrównoważonego rozwoju we wszystkich swoich operacjach biznesowych, z korzyścią dla swoich klientów, pracowników, partnerów i inwestorów.

Radca prawny i sekretarz firmy Axxela, Tuoyo Ejueyitchie, powiedział: „Złoty medal jest prawdziwą definicją wysiłku zespołowego i ogólnego zaangażowania w rozwój i przestrzeganie procesów i procedur, które pokazują zaangażowanie naszej firmy w utrzymywanie światowej klasy standardów w zakresie zrównoważonego rozwoju/ESG. ”

Wszelkie prawa zastrzeżone. Ten materiał i inne treści cyfrowe na tej stronie nie mogą być powielane, publikowane, nadawane, przepisywane ani redystrybuowane w całości ani w części bez uprzedniej wyraźnej pisemnej zgody firmy PUNCH.

Kontakt: [email protected]

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here