Cgdzie atlantycki sezon po sezonie praktycznie na poziomie wyznaczanym przez ich limit wynagrodzeń, przy polityce przedłużania zatrudnienia w dół, od której nie uciekli Simeone, Gimnez lub Lemar Nawet nie wiem jak się pozbyć Natychmiast Powołana w celu ograniczenia wydatków na siłę roboczą oraz w związku z koniecznością uzupełnienia luk pozwalających na przybycie nowych twarzy, budowa kolejnego projektu „gotowana” jest na wyjeździe. Głównie ci z tych graczy, którzy pomimo tego, że nie są częścią planów, w efekcie przyczyniają się do konsumowania budżetu.

Salw tym sensie jawi się jako wielki paradygmat, bo choć cztery czy pięć lat temu nie ma on nic wspólnego z tym niekwestionowanym żołnierzem Cholo który strzelił gole Maradona Bayernnadal należy do składu z jedną z najbardziej soczystych zarobków w podmiocie, czyli 15 kg brutto do którego dotarł w ramach podwójnego odnowienia w 2017 r., kiedy Barcelona albo Manchesteru United Zapukali do jego drzwi. Tak naprawdę jest pierwszym zawodnikiem od dziesięcioleci, którego umowa była dwukrotnie sprawdzana w tym samym sezonie.

Pomimo prób znalezienia wyjścia przez Atlético, w sierpniu 2021 r. z opcją zakupu, którą Atlético Chelsea nie będzie mógł ćwiczyć po swoim transferze lub pojawieniu się takich klubów jak np Walencja który zapukał do jego drzwi, prawda jest taka, że ​​Sal pozostał w czerwono-białej kadrze właśnie ze względu na wysokość pensji ledwo osiągalnej dla dużych liniowców oceanicznych, tak samo jak to miało miejsce na przykład w przypadku Piękny Mario (zarabia cztery 4 kilo netto) zanim w tej kampanii stał się stałym elementem planów Cholo.

„Problem”, który grozi kontynuacją jeszcze przez dwa sezony, gdyż kontrakt rodaka z Elche wygasa dopiero w 2026 roku, co przekłada się na łącznie 30 mln euro brutto dla klubu w ciągu najbliższych dwóch lat. Dlatego też odejście Sala tego lata stało się „sprawą stanu” w Atlético zdeterminowanym, aby uporać się z sytuacją, która co roku wpływa na skład drużyny. W tym sensie spojrzenie będzie zwrócone, aż do osiągnięcia celu, w stronę Andrzej Bertana czele Dyrekcji Sportu i Carlosa Bucerojako dyrektor ds. piłki nożnej.

Pilna potrzeba „umieszczenia” studni

Chociaż przybycie Bucero o godz Metropolita Obejmuje kilka frontów, właśnie jego doświadczenie w świecie reprezentacji i znajomość rynku jest przedstawiana jako ogromne wsparcie, aby móc zwalniać zawodników z kontraktami, którzy albo nie mieszczą się w planach, albo są uważani za zbędnych. Pojawia się np Correa że pomimo tego, że nie ma jednej z najbardziej wygórowanych pensji, wiadomo, że jego cykl w klubie już się skończył i staje się dobrym przedmiotem do wypuszczenia na rynek. Jednak ani z ich powodu, ani nawet dzięki determinacji Argentyńczyka do opuszczenia klubu, Atlético nie udałoby się osiągnąć satysfakcjonującego porozumienia, aby w styczniu ubiegłego roku mógł kontynuować karierę w barwach narodowych. Arabia.

W związku z tym potrzeba znalezienia miejsc docelowych dla tych zawodników, którzy mogą zapewnić znaczne oszczędności w wynagrodzeniach bez wpływu na konkurencyjność składu (rzadko Griezmanna, Oblaka, Koke i De Paulaa także młodzi ludzie, na których należy oprzeć przyszłość, tacy jak Lino, Riquelme czy Barrios, odpowiedzieć na warunek nietykalności) stało się konieczne. Stąd też jedna z największych trosk w urzędach Metropolity skupia się na wyostrzaniu pomysłowości, aby możliwe było osiągnięcie pożądanych rezultatów.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here