miN W Portimao w 2021 r., na 7. zakręcie, najgorszego wypadku doznał Jorge Martín jego kariery. Złamał dziewięć kości i pauzował przez kilka tygodni. A co najgorsze, miał wątpliwości: rozważał nawet wycofanie się. We własnym dokumencie „Martinator, żelazna wola”jego rodzice ujawniają udrękę i łzy, które wylewają. Zostawienie go było poważniejszą myślą, niż się wydawałomimo że był mistrzem Moto3 w 2018 roku i był debiutantem w najwyższej klasie, z obiecującą przyszłością, ponieważ zdobył już pole position i podium w poprzedniej imprezie w Lusail.

Na szczęście Madryt Nie zostawiłem tego, zostało wzmocnione. Do tego stopnia, że ​​pole to wygrało już w Austrii. To był zastrzyk morale, którego szukałem, aby wzrosnąć. Wszystko trochę się zatrzymało w 2022 r., ponieważ nigdy nie czuł się komfortowo w towarzystwie Desmosedici, ale w 2023 r. dał skok jakościowy co pozwoliło mu walczyć o wicemistrzostwo aż do finałowej gali w Walencji.

Do 2024 roku Prima Pramac umieściła ich kilka ‘Praca domowa’: Będziesz bardziej solidny, poprawisz swoje niedziele… i mniej się stresujesz, bardziej ciesząc się z każdego dobrego wyniku.

Nie wcześniej powiedziane, niż zrobione. Martinator To już jest najbardziej regularne kategorii. W rzeczywistości jest on jedynym, który wspiął się na szczyt podium we wszystkich czterech wyścigach świętowaliśmy zwycięstwem w sprincie w Katarze, trzecim w niedzielę i trzecim w sprincie w Portugalii oraz zwycięstwem w niedzielę. To sprawia, że ​​nim jest lider po raz pierwszy po niedzielnym teście. Do tej pory było to dopiero po dwóch sobotach, jednej w 2023 roku i drugiej po starcie w Lusail.

Ciesz się przywództwem

A teraz najpierw idź do Teksasu 18 punktów wynajmu o Binderze. „Będziemy cieszyć się tą chwilą, przywództwo jest ważne, ale musisz się cieszyć”, powiedział, demonstrując kolejną ze swoich zmian tej zimy: mentalność.

Co ciekawe, teraz on sam to przyznaje w niedzielę jest w tym lepszy niż w sobotę, co miało miejsce w 2023 r. na odwrót. „Błąd” tkwi w tym su Ducati od 2024 r i jego „związek” z oponami. “Cierpimy wibracje „Kiedy naciskam na początku, na miękkiej gumie, kiedy jestem bardziej zrelaksowany, nie mam żadnej gumy” – wyznał.

Zrezygnować

Najbardziej uszczęśliwił Jorge koniec z układem portugalskim. „To zwycięstwo dojrzałości. Wypadek w 2021 roku dał mi większą dojrzałość na przyszłość” – oznajmił.

A w Portimao nie miał wyboru: uczył się od Kataru na początku bądź bardziej agresywny i zajął pierwsze miejsce na zakręcie początkowym. Nie odpuściłem. „To teraz najważniejsze. Wiedziałem, że to zależy ode mnie” – powiedział. I wspaniałe zarządzanie, nie pozwalając Vialesowi zbliżyć się o więcej niż trzy dziesiąte.

„Miałem dobry wyścig, ale Jorge był lepszy ode mnie. Dotarcie do Jorge było niemożliwe, To było idealne„, skomentował Bastianai, co było drugie, ponieważ Viales miał problem ze skrzynią biegów, co zakończyło się zablokowaniem go i upadkiem.

Zatem ten, który był bestialstwoTo był Martín, który również korzysta z zera dwóch swoich wielkich rywali: Bagnaii i Marca Márqueza. Dla ’89’ był to idealny dzień.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here