Daniego Alvesa może opuścić ośrodek penitencjarny w najbliższy poniedziałek Briansa 2. Sąd Przesłuchanie w Barcelonie przyznaj zwolnienie tymczasowe brazylijskiemu piłkarzowi, skazany na cztery lata i sześć miesięcy za napaść na tle seksualnym z penetracjąale aby się nim cieszyć, musisz wpłacić depozyt w wysokości jednego tysiąc euro. Gracz próbował zebrać pieniądze w zeszły piątek i dostał na to nawet dodatkową godzinę o godz 15:00 i nie o 14:00, ale ostatecznie mi się nie udało.

The sekretarz sądu W sobotę i niedzielę nie pracuje, więc Daniego Alvesa Pozostał w więzieniu. Obrona piłkarza, prowadzona przez prawnika Ins Guardiola, nadal pracuje, aby móc przedstawić kwotę w poniedziałek, choć na razie nie ma potwierdzenia, że ​​do procedury dojdzie. Bądź z 09:00moment, w którym sekretarka rozpoczyna swój dzień, kiedy można zająć się zarządzaniem i opuścić więzienie.

Ofiara Daniego Alvesa odwoła się od zwolnienia za kaucją: „To był zimny prysznic”

Oczekiwania mediów dotyczące możliwego odejścia Daniego Alvesa z Briansa 2 Jest to godne uwagi. W piątek w ośrodku penitencjarnym zgromadziło się wielu dziennikarzy, którzy liczyli na utrwalenie wizerunku Brazylijczyka, który ostatni raz przebywał w więzieniu 20 stycznia 2023 r. Po wyjściu piłkarz nie będzie mógł zbliżyć się do ofiary ani do miejsc, w których często przebywa, ani nie będzie mógł skontaktować się z młodą kobietą. Również musi stawiać się co tydzień w sądzie.

Dani Alves, 441. miejsce w piłce nożnej

Daniego Alvesaskazany na cztery lata i sześć miesięcy więzienia za napaść na tle seksualnym z penetracją, przeszedł od trafiania na pierwsze strony gazet z powodu swoich występów na boisku do robienia tego w związku z problemami z prawem. Ostatni mecz Brazylijczyka był ostatnim 8 stycznia 2023 rdwanaście dni przed aresztowaniem i wejściem do więzienia. Strona grała z Pumy z Meksyku przeciwko niemu FC Jurez a nawet zaliczył asystę przy golu.

Całkowity, Alvesa gromadzić teraz 441 dni bez piłki nożnej. Podmiot Aztec rozwiązał umowę, gdy wyszła na jaw jego skarga dotycząca naruszenia. Obecnie, co znalazło odzwierciedlenie w różnych orzeczeniach sądów w tej sprawie, gospodarka kraju nie przeżywa najlepszego momentu.

The Rodzina Neymaraco początkowo pomogło Alvesa dostarczanie 150 000 euroco później posłużyło jako okoliczność łagodząca, zostały publicznie zdystansowane po poznaniu wyroku, który nie jest prawomocny, gdyż mógł sięgać nawet do Sąd Najwyższy.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here