Alcaraz rozpocznie mecz na wysokim poziomie w meczu przeciwko Carballés w Miami

CArlos Alcaraz przedłużyć swój debiut w Otwarte w Miami passa nie tylko wyników, ale przede wszystkim gry, która rozpoczęła się w Indian Wells. W swoim debiucie przewyższył Roberto Karballe przez 6-2 i 6-1 w 85 minutach gry, w meczu, który nie był trymit ale dzięki numerowi 2 na świecie było to łatwe.

Wiadomo, że Karol Alcaraz czasami jest ciężko rozpocząć w meczach i turniejach. W Buenos Aires Odbiło się to na nim, ponieważ być może za bardzo zaufał własnej wyższości, a potem mu się to nie udało wznosić Twój poziom. W Indian Wells prawidłowy wkrótce, po pierwszym secie debiutanckiego meczu Arnaldiego. Tutaj zaczął już na bardzo wysokim poziomie przeciwko Roberto Kulkigodny i profesjonalny rakietista, który odszedł bez strachbez opuszczania zastraszyći to było równe poprawia się w miarę postępu meczu, ale stwierdził, że Carlos Alcaraz nie chce dać rozejmu i zlikwidować grę jak najszybciej.

Y Roberto Spotkał rywala, który podobnie jak wcześniej Grzesznik, różne ciągle grał w tę grę i zmusił go, aby nie czekał na wzór gry. Jak mówimy, Roberto nie grał źle, ale Carlos był niewrażliwy w ataku i obronie i wielokrotnie zmuszał go do zwycięstwa trzy lub cztery razy zdobyte przez niego punkty. Trochę szczegółów Statystyka: Alcaraz trafiał do siatki 31 razy, z czego 24 razy pomyślnie. Połącz 18 zwycięzców.

Jego rywalem będzie ten, który wyjdzie ze starcia pomiędzy Gaelem Mój syn i Jordania Thompsona. Żaden z faworytów turnieju mężczyzn Miami Masters 1000 nie zaliczył jeszcze porażki w debiucie. Do poprzednich triumfów Sinnera i samego Carlosa musimy dodać te Caspera Ruud (7-6, 1-6, 6-1 z Van Aasche), Miedwiediew (6-4 i 6-2 dla Fucsovicsa) i Zverev (6-2 i 6-4 dla Auger-Aliassime.

W turnieju kobiet. Świątek Przed Camilą pokazał swój status numeru 1 Giorgi (6-1 i 6-1) oraz dawny numer 1 Naomi Osaka odniósł znaczące zwycięstwo nad Switolina (6-2, 7-6)