mil Albacete Balompi oficjalnie poinformowało o zwolnieniu swojego trenera Rubna Albsapo remisie osiągniętym w poniedziałek w Carlos Belmonte kontra Racing de Ferrol. Punkt, który nie usuwa ich z ligi, a który stawia klub z La Mancha w delikatnej sytuacji, gdy w lidze pozostało 10 dni.

Niepokojąca sytuacja sportowa, w której znajduje się zespół, pogłębiona dzisiejszym remisem w naszym meczu z Racing de Ferrol, zmotywowała do podjęcia decyzji, której podmiot nigdy by nie chciał podjąć: rezygnacji z usług Rubna Albsa i jego sztab trenerski

Oświadczenie Albacete’a

Galicyjczyk, który do drużyny Albaceteo trafił w r lato 2022miał fantastyczną pierwszą kampanię po powrocie zespołu do piłki nożnej Plata, pozostawiając go na szóstym miejscu i docierając do play-offów o awans do najwyższej kategorii. Jednak ten kurs Rzeczy się zmieniły: zespół odniósł jedno zwycięstwo w ostatnich 13 meczach i obecnie znajduje się w strefie spadek do First RFEF.

„Niepokojąca sytuacja sportowa, w której znajduje się zespół, zaostrzona dzisiejszym remisem w naszym meczu z Racing de Ferrol, zmotywowała do przyjęcia decyzję, której jednostka nigdy by nie chciała podjąć: zrezygnować z usług Rubna Albsa i jego sztab trenerski.

Zaufanie podmiotu do Rubéna i jego zespołu roboczego było całkowite, ale ewolucja, jaką zespół dokonał w klasyfikacji, zmusza ich do poszukiwania zmiany kursu na te ostatnie 10 dni, przez które przechodzi. zmiana naszego trenera.

Ze strony Albacete Balompi możemy jedynie wyrazić słowa wdzięczności Albsowi i jego sztabowi trenerskiemu za ich niezwykły profesjonalizm, poświęcenie i poświęcenie podczas 79 meczów, w których poprowadzili zespół, który pod ich przywództwem przeżył niezapomniane wrażenia. Ubiegłoroczny sezon zakończył się play-offem o awans do First Division dzielenie.

Ze strony Klubu pragniemy życzyć wszystkim powodzenia Rubn Albs, Toni Madrigal, Ivn Cabezudo i Pablo Gmez w przyszłych wyzwaniach zawodowych.

The Zarządzanie sportem zaczynamy od jutra, wtorku, do znajdź trenera spróbować wprowadzić Albę do cichej strefy klasyfikacji.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here