Bombaj, 30 maja: Przed Światowym Dniem Środowiska Shubhangi Atre mówiła o znaczeniu recyklingu i opowiedziała, jak włączyła zrównoważony rozwój do wszystkich aspektów swojego życia, od używania bambusowych szczotek po tworzenie pluszowych misiów ze starych ubrań. Światowy Dzień Środowiska, obchodzony 5 czerwca, zachęca do świadomości i działań na rzecz ochrony środowiska. Światowy Dzień Środowiska: Mały wysiłek, który każdy może podjąć, aby dokonać dużej zmiany.

Shubhangi, który gra rolę Anguri Bhabi w serialu komediowym Moja siostra jest w domupodzieliła się: „Włączyłam zrównoważony rozwój we wszystkie aspekty mojego życia, od wykorzystania bambusa do produkcji szczoteczek do zębów po robienie pluszowych misiów ze starych ubrań i robienie lamp ze szklanych butelek pochodzących z recyklingu. Na zakupy wybieram również torby bawełniane i jutowe, aby zmniejszyć ilość odpadów i przytul naturalne materiały.”

„W dalszym ciągu na nowo wyobrażajmy sobie, zmieniajmy przeznaczenie i definiujmy na nowo nasze nawyki konsumpcyjne, zamieniając przedmioty codziennego użytku w skarby. Podejmijmy recykling i podejmujmy działania, aby zamienić śmieci w cud i inspirować przyszłość, co łączy kreatywność i zrównoważony rozwój” – dodał Shubhangi.

Moja siostra jest w domu W rolach głównych występują także Aasif Shaikh, Rohitashv Gur i Vidisha Srivastava. Od poniedziałku do piątku o 22.30 w telewizji. Na froncie zawodowym Shubhangi znana jest z pracy w programach Kasautii Zindagii Kay, Kasturi, Do Hanson Ka Jodaa, I Adhuri Kahani Hamari.

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy w LatestLY 30 maja 2024 r. o 15:31 czasu wschodniego. Więcej wiadomości i aktualności na temat polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia znajdziesz na naszej stronie internetowej lastly.com).Zrodlo