Wkraczamy w kwiecień 2024 r., a czeka nas mnóstwo najwyższej klasy królewskiego stylu. Pierwszy dzień miesiąca spędziliśmy na przeglądaniu najlepszych stylizacji z Niedzieli Wielkanocnej, podczas której księżna Sophie olśniewała w fioletowym designerskim płaszczu, a księżna Anna rządziła kolorem sezonu.

Od tego czasu członkowie rodziny królewskiej z całej Europy są na naszym radarze w stylu królewskim. Wiosenna garderoba królowej Letizii obejmuje zarówno zwiewne sukienki, jak i jaskrawoczerwone skórzane spodnie, a czarne skórzane spodnie księżniczki Charlene udowodniły, że skórzane elementy nie powinny być odkładane na tył szafy w przygotowaniu na zimę.

Meghan Markle włożyła swoją pierwszą dzienną sukienkę w tym sezonie na specjalne publiczne wystąpienie i miała na sobie parę doskonale modnych balerinek, dorównujących jedynie pod względem stylu najlepszej torebce It-girl królowej Camilli.

Kto był w naszym kwietniowym wydaniu Royal Style Watch? Kontynuuj przewijanie, aby dowiedzieć się, który z królewskich zestawów dostarczony jest w stylowych stawkach.

©Getty

królowa Maria

Duńska królowa była niezwykle szykowna, gdy wystąpiła w nieoczekiwanym kobaltowym garniturze zaprojektowanym przez The Fold na imprezie z okazji 20. rocznicy specjalisty w Duńskim Muzeum Narodowym.

Do tego wspaniałego dwuczęściowego stroju dobrała ponadczasowe czółenka „Romy 100 Navy Suede Pumps” marki Jimmy Choo i szereg delikatnych złotych elementów biżuterii.

  Książę i księżna Edynburga stojący w Pałacu Buckingham podczas zmiany warty © Alamy

Księżna Zofia

Księżna Sophie podniosła poprzeczkę, dołączając do swojego męża, księcia Edwarda, aby uczcić 120. rocznicę zawarcia Cordiale Ententy z Francją.

Wyglądała elegancko w jasnoniebieskiej sukience w kształcie litery A, neutralnym długim płaszczu i torebce z blokami kolorów.

Księżniczka Charlene

Monogaska królowa wyglądała niesamowicie, gdy w dopasowanych skórzanych spodniach i kurtce z boucle wybrała się na otwarcie restauracji Amazonico w Monte-Carlo Société des Bains de Mer. Do zestawu dobrała parę kociaków na obcasie i mocno przyciętą fryzurę.

Królowa Maria z żołnierzami Straży Krajowej©Getty

królowa Maria

Żona króla Frederika wyglądała wyjątkowo elegancko w tym granatowym płaszczu z przewiązaniem i butach do kolan – jesteśmy pewni, że księżna Kate by to pochwaliła.

Całość uzupełniła eleganckim kapeluszem fedora z okazji 75. rocznicy utworzenia Straży Krajowej w Churchillparken w Kopenhadze.

Królowa Letizia przybywa w różowej sukience w cętki©Getty

Królowa Letycja

Hiszpańska królowa uosabiała wiosenny styl w tej różowo-białej sukience pochodzącej z recyklingu od Lady Pipa. Wyściełany strój Letizii idealnie komponował się z jej jaskraworóżowymi szpilkami Magrit i torebką „Metropolis” marki Furla.

Meghan Markle czyta pacjentom szpitala dziecięcego© Szpital Dziecięcy w Los Angeles

Meghan Markle

Charles i Camilla uśmiechają się © Getty Images

Królowa Kamila

Królowa Camilla była prawdziwą „It-girl”, kiedy przybyła na nabożeństwo w Niedzielę Wielkanocną do kaplicy św. Jerzego, niosąc instagramową „czarną pikowaną mini torebkę z uchwytem” Chanel.

Ten godny pozazdroszczenia dodatek połączyła z płaszczem od Anny Valentine, szmaragdowym kapeluszem od Philip Treacy i ulubionymi butami „Ujeżdżenie” od Russell & Bromley.

kobieta ubrana w miętowozielony płaszcz © Getty Images

Księżniczka Anna

Księżniczka królewska zwróciła na siebie uwagę, gdy wyszła na nabożeństwo w Niedzielę Wielkanocną ubrana w dopasowany płaszcz w kolorze sezonu – pistacjowej zieleni.

Do tego stroju dobrała brązowe skórzane rękawiczki i brązową torbę podsiodłową, a także fascynator z piórami w kolorze leśnej zieleni.

Księżna Sophie zdecydowała się ponownie założyć fioletowy płaszcz Prady©Getty

Księżna Zofia

KOCHASZ ROYALÓW? DOŁĄCZYĆ DO KLUBU!

Księżniczka Kate ubrana jest w czarno-białe kropki i kapelusz

Jeśli to czytasz, prawdopodobnie masz obsesję na punkcie wszystkich spraw królewskich – co jest równie dobre, ponieważ my też! Mając taką obsesję, uruchomiliśmy klub poświęcony wyłącznie ich relacjonowaniu. Więc zapraszamy WITAJ! Klub Królewski. Chcielibyśmy, abyś do nas dołączył…

Co to jest?

Interaktywna społeczność oferująca dostęp za kulisy, ekskluzywne wywiady z królem, królewskie spostrzeżenia, których nie można przegapić, oraz znamienity występ królewski Wewnętrzny krąg.

Korzyści członkowskie

  • Dwa cotygodniowe biuletyny, jeden z Emily Nash
  • Posty wideo i notatki audio Emily Nash i HELLO! Zespół królewski
  • Dostęp do naszej społeczności królewskiej i możliwość interakcji z pisarzami i członkami klubu
  • Weź udział w ankietach, komentarzach i wątkach dyskusyjnych
  • Dostęp do sesji „Zapytaj mnie o wszystko” z naszymi dziennikarzami
  • Zaproszenia na wydarzenia stacjonarne i wirtualne
  • Subskrypcja cyfrowej edycji HELLO! Magazyn (o wartości 82 funtów rocznie)*
  • Przyszłe korzyści „Wewnętrznego Kręgu”.

Dekretem królewskim

Jesteś zaproszony po królewsku aby dołączyć do HELLO! Klub Królewski – a potem pójść dalej i rozpowszechnić tę informację wśród innych fanów rodziny królewskiej. Do zobaczenia w klubie!

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here