Piątek, 12 kwietnia 2024 – 18:46 WIB

Semarang – Część rannych ofiar śmiertelnego wypadku autobusu Rosalii Indah na płatnej drodze Batang-Semarang jest obecnie nadal leczona w Islamskim Szpitalu Kendal (RSI). Obecnie są tylko 3 ofiary, z czego jedna ma poważne obrażenia.

Przeczytaj także:

Notatka! Ta ciężarówka nie może przejeżdżać podczas cofania, jeśli będzie lekkomyślna, będzie ścigana przez policję

„W RSI Kendal pozostało tylko 3 pacjentów, jeden z poważnymi obrażeniami i 2 z mniejszymi obrażeniami” – powiedział szef działu public relations policji regionalnej Central Java, komisarz policji Satake Bayu, piątek 12 kwietnia 2024 r.

Dodał, że wszystkie ofiary zostały przekazane rodzinom. Sam śmiercionośny autobus znajdował się przy zjeździe Pegandon Toll Exit w Kendal. Jeśli chodzi o obsługę, wykonała ją Jasamarga.

Przeczytaj także:

Obecnie przez funkcjonalną płatną drogę Jogja-Solo można przejechać w celu powrotu do domu

„Wczoraj wieczorem, po przeprowadzeniu sprawy, kierowca stał się podejrzanym i został zatrzymany w Areszcie Śledczym Policji w Batang” – powiedział Kombes Bayu.

Autobus Rosalia Indah miał wypadek na płatnej drodze Semarang-Batang.

Zdjęcie:

  • ANTARA/HO – Public Relations policji regionalnej Central Java.

Przeczytaj także:

Rosalia Indah Kierowca autobusu staje się podejrzana w wypadku, w którym zginęło 7 pasażerów

Dla Państwa informacji, pojedynczy wypadek Rosalia Indah Bus miał miejsce w ubiegły czwartek około godziny 06:35 WIB na Km 370 A lub na płatnej drodze Batang-Semarang. Transport publiczny z około 34 pasażerami wjechał do rowu o długości 200 metrów.

W wyniku tego zdarzenia zginęło 7 osób, w tym cztery osoby dorosłe i troje dzieci.

Tymczasem kilkudziesięciu innych zostało rannych. Wszystkie ofiary ewakuowano do RSI Kendal.

Policja ogłosiła także status podejrzanego wobec JW, który był kierowcą śmiercionośnego autobusu. Status podejrzanego ustalany jest na podstawie wyników śledztwa prowadzonego przez policję oraz przesłuchań świadków.

„Przesłuchanie świadków, a także wyniki dochodzenia na miejscu zbrodni dostarczyły wystarczających dowodów, aby ustalić JW jako podejrzanego” – powiedział komisarz ds. ruchu drogowego policji regionalnej na Jawie Środkowej, Sonny Irawan, w Semarang w piątek 12 kwietnia 2024 r.

Następna strona

Tymczasem kilkudziesięciu innych zostało rannych. Wszystkie ofiary ewakuowano do RSI Kendal.

Następna stronaZrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here