Trent Reznor i Atticus Ross ujawnili swoją najnowszą ścieżkę dźwiękową do filmu. Dziś duet wydał Pretendentzy [MIXED] autorstwa Boys Noiześcieżka dźwiękowa do nadchodzącego filmu Luca Guadagnino, zremiksowana w wykonaniu kontrowersyjnego DJ-a przez Boys Noize.

Trwający 28 minut, Pretendentzy [MIXED] widzi, jak Boys Noize na nowo wymyśla dziewięć piosenek, które Reznor i Ross stworzyli na potrzeby ścieżki dźwiękowej, dodając dodatkową produkcję i opierając się na opartym na syntezatorach, elektronicznym klimacie. Duet „wybrany” do projektu Boys Noize.

„Przekształcenie tego w jedno płynne doświadczenie i posunięcie go jeszcze dalej poprzez przeprojektowanie utworów, utworzenie nowych elementów i zmianę niektórych części było fajnym wyzwaniem” – stwierdzili Boys Noize w oświadczeniu. „Zwłaszcza w przypadku utworu „Compress / Repress”, który ostatecznie robi się naprawdę epicki. Praca z Trentem i Atticusem była spełnieniem marzeń; byli wspaniali i pomocni podczas całego procesu.” Odsłuchaj album poniżej.

Pretendentzy W filmie występują Zendaya, Josh O’Connor i Mike Faist jako tenisiści uwikłani w parną sieć rywalizacji i pasji. Premiera filmu w kinach w piątek, 26 kwietnia za pośrednictwem Amazon MGM Studios.

Wynik za Pretendentzy to najnowszy z serii filmów Reznora i Rossa, włączając w to ubiegłoroczny Zabójca I Wojownicze Żółwie Ninja. W niedawnym wywiadzie duet ujawnił plany dotyczące nowego albumu Nine Inch Nails, a także założenia własnej firmy medialnej.

Jeśli chodzi o Boys Noize, DJ pojawił się niedawno w utworze Shygirl „tell me”. W przyszłym miesiącu ma wystąpić podczas kolejnej edycji Electric Daisy Carnival w Las Vegas w 2024 r., a następnie wystąpić w Austin w Teksasie. Zgarnij bilety Tutaj.

Pretendentzy [MIXED] autorstwa Boys Noize Grafika:

Pretendentzy [MIXED] autorstwa Boys Noize Lista utworów:
01. „Wiem” [MIXED]
02. Tak x10 [MIXED]
03. Jajko [MIXED]
04. Pretendentzy [MIXED]
05. Sygnał wstępny [MIXED]
06. Sygnał [MIXED]
07. Brutalizator [MIXED]
08. Kompresja / Represja [MIXED]
09. Kolęda noworoczna [MIXED]Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here