W środę zmarł OJ Simpson, była gwiazda NFLpo stoczeniu walki z rakiem prostaty. Simpson był sądzony przez podwójne morderstwo od jego exesposa Nicole Brown Simpson i twój przyjaciel Rona Goldmana w latach 90-tych.

Według najnowsze wieści o Simpsonie, Dz.U walczył rak prostaty w ostatnich latach i jego stan zdrowia ostatnio się pogorszył, więc musiał otrzymać opiekę paliatywną w ostatnich miesiącach.

Diagnoza nowotwór, na który cierpiał OJ rozesłane po raz pierwszy w r lutego tego roku kiedy doniósł o tym serwis informacyjny, mimo że szczegóły choroby i jego leczenie były mylące, a oświadczenia osoby dotkniętej chorobą zwykle nie były dokładnewyjaśnij swoją chorobęponieważ zaczął zaprzeczać, jakoby był w ośrodek opieki paliatywnej.

Do tajemnicy otaczającej jego leczenie przyczynił się fakt, że OJ wspomniał w filmie o diagnozie raka w 2023 r które opublikowałem w czerwony społeczny „X”, kiedy powiedział, że „zachorował” na jakiś rodzaj raka, ale zasugerował, że go pokonał. W każdym przypadku, rak ponownie rozprzestrzenił się w jego organizmie, aż do śmierci.

Ostatni raz Dz.U publicznie pojawiło się wideo, na którym sam opowiada o Super Bowl LVIIIw którym powiedział, że kibicuje swojej byłej drużynie, the 49ers z San Francisco.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here