Rachel Bush wykrzykiwała swoje „urodzinowe zachowanie”, skwiercząc w przezroczystych majtkach podczas uroczystego przyjęcia Instagrama aktualizacja w listopadzie 2022 r. Zaznaczając, że dla 4,1 miliona fanów jest o rok starsza, żona NFL pokazała swoje zabójcze kształty, pozując w przezroczystej bieliźnie, włączając nawet tort i publikując galerię gorących ujęć swoim uwielbionym obserwatorom. Opadając szczękami ze względu na swoje obfite atuty, gdy pochwaliła się także wrednym zestawem mięśni brzucha, Rachel podniosła stawkę w swojej seksownej dziewczęcej bieliźnie, ale było w tym coś więcej, gdy zdecydowała się na rasowy wygląd czarnych stringów, gdy fani przesunęli palce.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Urodzinowe wibracje w przezroczystych majtkach

Przewiń, aby zobaczyć zdjęcia. Odsłaniając dekolt, kołysząc biustonoszem push-up i dopasowanymi majtkami z dopasowanymi szelkami, Rachel zachwyciła się, gdy ledwo tam dotarła w cienkich, przezroczystych, koronkowych tkaninach w kolorze liliowym i zielonym, chociaż większość miseczek jej stanika była całkowicie widzieć przez.

Wskazując na swoje umięśnione nogi, gdy siedziała z białym tortem urodzinowym na kolanach, Rachel zakołysała swoimi bombowymi lokami, posyłając bardzo delikatny i bezczelny uśmiech, po czym wróciła do zdjęcia na świeżym powietrzu nad brzegiem morza, przyjmując bardziej swobodną pozę jej ciasto obok niej.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Zobacz więcej zdjęć poniżej!

Pochwaląc się swoimi olśniewającymi krągłościami na każdym zdjęciu, jednocześnie pokazując imponujący brzuch, Rachel straciła dziewczęcy klimat na rzecz bardziej rasowej stylizacji w dalszej części galerii, tym razem pozując do nocnych zdjęć. Ubrana nisko w czarne body z stringami i dopasowane buty na obcasie, żona zawodnika Buffalo Bills, Jordana Poyera, podkręciła temperaturę, zamieniając biały tort na czerwony, pozując przy pojeździe i na koniec wstając, by pochwalić się swoją seksownością wygląd do ud.

„Zachowanie urodzinowe” – napisała Rachel w bezczelnym podpisie, a fani oszaleli w komentarzach. „IDEALNE! PIĘKNE! SEKSOWNE!” – zawołał jeden z fanów. „Pięknie, kochanie” – powiedziała inna mama jednego z nich.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Oszałamiająca W Pomarańczowym String bikini

Rachel straciła wysokie brwi, pozując do wspaniałego, opalonego słońca zdjęcia na tym zdjęciu, pokazując swoje sensacyjne kształty w najmniejszym pomarańczowym bikini i roztapiając fanów swoim uśmiechem. W swoim obcisłym kostiumie kąpielowym z akcentami w kształcie muszli, które dodają tropikalnej atmosfery, Rachel napisała: „Myślę, że jakość aparatu iPhone’a jest lepsza niż mój rzeczywisty wzrok”.

Rachel opowiedziała otwarcie, że jest znaną WAG-ką. W 2018 roku wyszła za Jordana, chociaż jeszcze przed ślubem przyznała, że ​​randkowanie z graczem NFL to „dużo pracy”.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Randkowy gracz NFL to „praca”

Wspomniała o swojej córce, gdy z nią rozmawiała Plotki sportoweRachel powiedziała: „Przed Aliyah było to bułka z masłem. Oprócz ciągłego martwienia się, że Jordan zrobi sobie krzywdę lub że będzie sam podczas podróży, wszystko było w porządku. Żyłam jak najlepiej! Lol. Potem, kiedy pojawiła się Aliyah, cały mój świat przewrócony do góry nogami!”Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here