PSIB z Palmy ostrzegło, że zespół władz miejskich nie ukończył pierwszego etapu prac w Falca Verda.

Stwierdzono to w komunikacie prasowym po wizycie na miejscu i sprawdzeniu, czy prace się opóźniają, ponieważ – jak ogłosił Cort – powinny zakończyć się 30 marca, po kolejnym opóźnieniu planowanym od stycznia. „Rzecznik uprzedził, że zakończenie prac zaplanowano na 30 marca, termin, którego nie dotrzymano i który, jak podejrzewamy, zostanie przedłużony w kolejnych miesiącach” – wskazywali w nawiązaniu do wypowiedzi rzeczniczki Rady Miejskiej Mercedes Celeste. , w związku z poprawą urbanizacji oraz dostępnością dróg i wolnych przestrzeni na ulicach Joan Dameto i Sinia d’en Gil.

PSIB ubolewa nad nowym przypadkiem „lenistwa i niekompetencji” burmistrza Jaime’a Martíneza w realizacji projektu sąsiedzkiego, który rozpoczął się w zeszłym semestrze.

„Jedyną misją obecnego rządu powinna być kontrola i zapewnienie terminów jego wykonania, czego nie udało się osiągnąć, co ponownie wskazuje na brak zainteresowania władz miejskich poprawą infrastruktury i terenów zielonych w dzielnicach Palmy, „- dodali.

PSIB wyraziło jednocześnie swoje zaniepokojenie zniknięciem tablicy pamiątkowej księdza Manolo, który był proboszczem parafii błogosławionego Ramona Llulla w Son Cotoner, zainaugurowanej w poprzedniej kadencji przez burmistrza José Hilę, i zwróciło się do jego odzyskanie.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here