Maggie Rogers zaprezentowała swój trzeci album studyjny pt. Nie zapomnij o mnie.

Po raz pierwszy ogłoszono w lutym ubiegłego roku, Nie zapomnij o mnie zawiera 10 nowych utworów, w tym wcześniej wydany singiel „Don’t Forget Me” i marcowy „So Sick of Dreaming”. Teraz album ukazał się w całości i odzwierciedla spontaniczną inspirację, z której czerpali muzycy podczas jego nagrywania.

Zdobądź bilety na Maggie Rogers tutaj

Jak wyjaśnił Rogers w oświadczeniu wydanym w związku z zapowiedzią albumu: „Chciałem nagrać album, który brzmiałby jak niedzielne popołudnie” – stwierdził Rogers w notatce dołączonej do dzisiejszego ogłoszenia. „Noszone w dżinsach. Przejażdżka ulubionym samochodem. Żadnego makijażu, ale odpowiednia ilość szminki. Coś klasycznego. Narzuta moherowa i butelka whisky w pokoju motelowym Joan Didion. Stara korweta. Vintage, ale nie przesadnie amerykański. Chciałem nagrać album, który mógłbym odtwarzać przy pełnej głośności sam w samochodzie, jako zaufana przyjaciółka, która potrafiłaby jeździć na strzelbie i być tam, gdzie jej potrzebujesz.

„Większość wykonań, które usłyszysz, to pierwsze ujęcia” – wyjaśniła. „Nagrania były początkowo zbiorem dem, które miały zostać ponownie nagrane z zespołem… Spotkaliśmy się ponownie w marcu, aby spróbować ulepszyć aranżacje… [but] Kiedy się odsłuchaliśmy, zdaliśmy sobie sprawę, że zdjęcie presji pozwoliło nam porzucić czujność i pozory w studiu, w wyniku czego uzyskaliśmy mnóstwo charakteru i serca”. Strumień Nie zapomnij o mnie poniżej.

W ramach promocji albumu Rogers wyruszy w długą międzynarodową trasę koncertową, która potrwa do początków listopada, zatrzymując się w miastach takich jak Nowy Jork, Chicago, Toronto i wielu innych. Po drodze będzie mogła cieszyć się wsparciem Ryana Beatty’ego i absolwenta CoSign, The Japanese House, a nawet otworzyć kilka koncertów dla Coldplay. Dodatkowo na nowo ogłoszone jesienne występy w arenie będzie oferować bilety na występy osobiste po specjalnej, obniżonej cenie.

Nie zapomnij o mnie Grafika:

Nie zapomnij o mnie Lista utworów:
01. To nadchodziło cały czas
02. Pijany
03. Mam dość marzeń
04. Zabójstwo
05. Gdyby teraz było wtedy
06. Nadal to robię
07. Włącza się i włącza
08. Nigdy nie wracam do domu
09. Wszystko takie samo
10. Nie zapomnij o mnieZrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here