(Zdjęcie: Rich Barnes/Getty Images)

Draft do NFL zbliża się wielkimi krokami, ale to nie znaczy, że nie można już wykonać żadnych ruchów w trybie wolnej agencji.

Weteran defensywy Jordan Phillips oficjalnie podpisał roczny kontrakt, aby dołączyć do New York Giants po spędzeniu ostatnich dwóch lat w Buffalo Bills.

Na Instagramie wyraził swoją wdzięczność Billom i fanom w Buffalo za spędzony tam czas – twierdzi Matt Parrino.

„Do następnego razu, Buffalo, kocham cię bardziej, niż kiedykolwiek będziesz wiedział!” on napisał.

Phillips faktycznie dwukrotnie współpracował z Bills, z czego pierwszy rozpoczął się, gdy podpisał z nimi kontrakt na początku sezonu 2018, tuż po tym, jak Miami Dolphins, zespół, który przyjął go w drugiej rundzie draftu 2015, zrezygnował z niego.

Zaledwie rok później zanotował 9,5 worka, 16 trafień rozgrywającego i 13 wślizgów z powodu porażki, co było jego najlepszym wynikiem w karierze.

W 2023 roku startował w dziewięciu z 14 meczów, w których miał 2,5 worka, pięć trafień QB, pięć obrononych podań i dwa wślizgi z powodu porażki.

Buffalo znajduje się obecnie w fazie przezbrojenia po wymianie czterokrotnego skrzydłowego Pro Bowl Stefona Diggsa, a sezon 2023 był dla nich trudny, ponieważ wielu kluczowych obrońców zmagało się z kontuzjami.

Zakończyli sezon zasadniczy passą pięciu zwycięstw z rzędu, by nieznacznie spaść w rundzie play-off z Kansas City Chiefs.

W Giants Phillips dołącza do zespołu, który boryka się z dużą niepewnością, zwłaszcza po tym, jak gwiazdor Saquon Barkley uciekł z wolnej agencji.

Z drugiej strony dołączy do solidnej defensywnej siódemki, w skład której wchodzą obrońca Kayvon Thibodeaux i liniowy defensywny Pro Bowl Dexter Lawrence.

NASTĘPNY:
Analityk uważa, że ​​zespół AFC East zamieni się na perspektywę WRZrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here