(Zdjęcie: Jeff Dean/Getty Images)

Gadanie bzdur jest częścią wielu sportów, w tym piłki nożnej, a radzenie sobie z nimi jest częścią gry w NFL i próbowania osiągnięcia doskonałości.

Niektórzy gracze mogą odebrać to osobiście, gdy przeciwnik rzuca na nich cień, ale inni albo traktują to spokojnie, albo nawet wykorzystują to jako motywację.

Rozgrywający Cincinnati Bengals, Joe Burrow, nie należy do najgłośniejszych bzdur w lidze, ale twierdzi, że „profesjonalnie drwi” i że nie traktuje tego jako obrazy, gdy to on jest odbiorcą, twierdzi Dov Kleiman.

Burrow robi to, co robi, dość cicho i nigdy nie wydaje się, że jest zdenerwowany, przez co porównuje się go do Toma Brady’ego i Joe Montany, dwóch mężczyzn, którzy byli równie fajni jak druga strona poduszki.

Sezon 2023 był dla niego trudny, ponieważ nigdy nie wydawał się zdrowy, a te problemy zdrowotne przekreśliły szanse drużyny Bengals na rywalizację o mistrzostwo Super Bowl.

Podczas obozu przygotowawczego Burrow nabawił się nadwyrężenia łydki, co utrudniało mu grę na początku sezonu zasadniczego, przez co notował niepokojąco słabe wyniki.

W październiku zaczął wyglądać jak zwykle, ale jego sezon zakończył się wcześniej w 11. tygodniu, kiedy doznał kontuzji nadgarstka.

Gdy Cincinnati jest zdrowe, jest tak dobre, jak każda inna drużyna NFL, przynajmniej na papierze, a z Burrowem za sterami zawsze stanowi zagrożenie i może przejść całą drogę.

Choć krążą pogłoski handlowe na temat skrzydłowego Tee Higginsa – aktualna plotka głosi, że może przejść do Pittsburgh Steelers – zespół jest nadal bardzo mocny.

Poza sezonem dodali defensywnego obrońcę Sheldona Rankinsa i jeśli będą zdrowi, mogą mieć największe szanse spośród wszystkich drużyn AFC na pokonanie w play-offach dwukrotnego mistrza Super Bowl Kansas City Chiefs.

NASTĘPNY:
Joe Burrow wysyła jasny komunikat przed sezonemZrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here