mija raper Francuska Montana poinformował, że stracił znaczną sumę pieniędzy z powodu Taylor Swift. To dlatego, że piosenkarz odrzuciłaby ofertę wartą do 9 milionów dolarów na zorganizowanie prywatnego pokazu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

39-letni muzyk udostępnił zrzut ekranu kilku SMS-ów, które otrzymał w grudniu, z osobą oferującą mu 1 milion dolarów za występ i inną osobą, której nazwisko zredagował, oferującą 9 milionów dolarów za występ. Taylor Swift:

„Ktoś właśnie wysłał mi ofertę występu. Jak myślisz, dla kogo jest 9 milionów, hahaha?” – napisał nad wiadomościami w publikacji, które później usunął. Twierdził, że tą osobą jest piosenkarz Złej krwi, 34 lata, w nowym wywiadzie dla VladTV.

„Mieli ofertę występu dla mnie i Taylora: ona 9 milionów dolarów, ja 1 milion dolarów” – powiedział. „Gdzieś w Emiratach” agregat.

Fortuna Taylor Swift

Na razie nie wiadomo, dlaczego Swift odrzucił tę ofertę. Odmowa ta nie miała jednak zbyt wiele wspólnego z ekonomią, gdyż na początku kwietnia została miliarderką (pierwsza, która przekroczyła zarobki na poziomie 1 miliarda dolarów) dzięki tournée T.on Eras Tourktóry był także transmitowany praktycznie na wszystkich pięciu kontynentach.

„34-letnia gwiazda popu zgromadziła fortunę szacowaną na 1,1 biliona dolarów na podstawie zarobków z udanej trasy koncertowej, wartości jego katalogu muzycznego i portfela nieruchomości” – uszczelnić publikację.

Ponadto, Szybki jest „pierwszy muzyk, który osiągnął 10-cyfrowe zarobki” wyłącznie dla zysków ze swoich piosenek i występów.

Tymczasem, Taylora Swifta robi sobie krótką przerwę od swojego Wycieczka po Erachnajbardziej dochodową trasę koncertową w historii muzyka, która wznowi działalność 9 maja w Paryżu i zakończy się w grudniu serią trzech kolejnych występów w Vancouver, Kanada.

Do tego czasu piosenkarka miło spędza czas ze swoim chłopakiem, Travis Kelce, który również ma obecnie przerwę w działalności NFL po wygraniu Super Bowl LVIII.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here