Piątek, 12 kwietnia 2024 – 19:08 WIB

VIVA Showbiz – Aktorka Tamara Tyasmara czuje coś innego w momencie Id al-Fitr lub Eid w 2024 roku. Powodem jest to, że jest to pierwszy Eid Tamary bez obecności jej dziecka, Radena Andante Khalifa Pramudityo lub Dantego, który zmarł 27 stycznia 2024 r.

Przeczytaj także:

Whoosh Liczba pasażerów szybkich pociągów drastycznie wzrasta w dzień Eid

W dniu Id, czyli 10 kwietnia 2024 r., Tamara wraz z innymi członkami rodziny udała się na pielgrzymkę do grobu Dantego.

Tamara przyznała, że ​​nie spodziewała się, że w tegoroczne Id odbędzie się pielgrzymka do grobu Dantego. Kontynuujmy przewijanie całego artykułu poniżej.

Przeczytaj także:

Wyjątkowa atmosfera Eid w Ampel Arab Village w Surabaya

„W tym roku to już nie jest tylko Eid. To jakby było inaczej, zwykle chodzimy na groby mojego ojca i Dantego, ale w tym roku idziemy na grób Dantego” powiedziała Tamara Tyasmara, nie mogąc powstrzymać łez w Jeruk Purut TPU w Południowej Dżakarcie.

Tamara Tyasmara i jej zmarły syn Dante

Przeczytaj także:

Z tego powodu Fairuz A Rafiq i Sonny Septian świętowali Eid w szpitalu

Jako matka Tamara naprawdę odczuwa obecnie nieobecność Dantego w swoim życiu. Przyznał, że czuł się bardzo zagubiony.

„Zdecydowanie czujesz się zagubiony, naprawdę nie czujesz, że istniejesz” powiedziała Tamara.

Co więcej, mimo że Dantego już nie ma, Tamara nadal przygotowuje dla swojego dziecka ubrania na Wigilię. Oprócz ubrań Tamara przygotowała także peci i matę do modlitwy.

Tamara ma nadzieję, że Dante dostrzeże jej wielkie uczucie i troskę.

Tamara Tyasmara i jej zmarły syn Dante.

Tamara Tyasmara i jej zmarły syn Dante.

Zdjęcie:

  • Instagram @tamaratyasmara.

„Mam nadzieję, że w czasie Eid mówią, że podczas Eid duch może wrócić do domu. Mam nadzieję, że Dante wróci ze mną do domu. Przygotowałem jego ubranie, przygotowałem jego peci, matę do modlitwy, przygotowałem wszystko, aby mój brat mógł zobacz, że mama to przygotowała”, powiedziała Tamara.

Zapytana o ulubione danie Dantego, Tamara wyjawiła, że ​​jej syn bardzo lubi ciasteczka z kawałkami czekolady. Najwyraźniej przygotował również ciasto na to święto.

„Dante lubi ciasteczka czekoladowe z orzechami, też je robiłam, przygotowałam w domu, kto wie, może przyjdzie i polubi je na każde Eid, które je zrobi” powiedział.

Następna strona

Co więcej, mimo że Dantego już nie ma, Tamara nadal przygotowuje dla swojego dziecka ubrania na Wigilię. Oprócz ubrań Tamara przygotowała także peci i matę do modlitwy.

Następna stronaZrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here