Dhruv Jurel robi wrażenie w drużynie Rajasthan Royals, znanej ze swojej śmierci spowodowanej mocnym uderzeniem

Chociaż młodzieniec Dhruv Jurel należy do Rajasthan Royals od 2022 roku, fani zostali poproszeni o zidentyfikowanie wizerunku Jurela. Niektórzy z nich udzielili prawidłowej odpowiedzi, ale wielu z nich nie wiedziało, kim jest gracz.

„Nieznany” Dhruv Jurel

Część fanów zidentyfikowała Dhruva jako KL Rahula, a jedna osoba nazwała krykieta Raghavem Jurelem! Jedna osoba odgadła Saurava, a inna fanka nazwała go Akash Madhwal! Najbardziej zabawną odpowiedzią była sytuacja, gdy fan myślał, że jest mieszanką dwóch graczy! Część osób wprost przyznała, że ​​nie potrafiła zidentyfikować zawodnika.


Więcej o Jurelu

Dotychczasowa podróż Dhruva Jurela

Rajasthan Royals są w tym sezonie w wyjątkowej formie, do tej pory przegrali tylko jeden mecz i rozegrali pięć meczów. Dhruv Jurel nie miał zbyt wielu okazji, występując dotychczas w trzech meczach. Jego najwyższy wynik to 20, po tym jak w ostatnim meczu został zwolniony z boiska na 2 punkty w meczu przeciwko Royal Challengers Bengaluru.

Kupiony za 20 lakhów, wyróżniał się mocnym uderzeniem w death overach. Zdobywszy 152 runy w 11 rundach, jego wskaźnik trafień wyniósł 172,72, co stanowi siódmy najwyższy wynik wśród graczy, którzy zdobyli co najmniej 100 runów.

Najnowsze historie internetowe

Wybór redaktora

Marzy o: Mayank Yadav prawdopodobnie wystąpi w Pucharze Świata T20, „selekcjonerzy trzymają rękę na pulsie”


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here