Doktor Kto rzucił Varadę Sethu (Andor) w sezonie 2 jako nowa towarzyszka Doktora, wraz z obecną towarzyszką Ruby Sunday. Serial jest obecnie w fazie produkcji, a jego premiera planowana jest na 2025 rok w Disney+ i BBC w Wielkiej Brytanii.

„Czuję się najszczęśliwszą osobą na świecie” – oznajmił Sethu w oświadczeniu. „To ogromny zaszczyt być częścią Whoniverse i jestem bardzo wdzięczny całości Doktor Kto rodzinie – bo nią właśnie są – za przyjęcie mnie z otwartymi ramionami i sprawienie, że poczuję się jak w domu. Nie mogłem prosić o lepszy zespół niż Ncuti i Millie, z którym mógłbym przeżyć tę przygodę. To świetna zabawa!”

Ostatnio wcieliła się w postać Cinty Kaz w serialu Disney+ Original Andor. Jej dodatkowe osiągnięcia obejmują Dominacja Świata Jurajskiego, Annika I Nawrócić się.

„Po raz pierwszy współpracowałem z Varadą przy produkcji BBC Sen nocy letnieji miło jest powitać ją na pokładzie TARDIS. W tej chwili w studiu, podczas zdjęć do roku 2025, Ncuti, Millie i Varada walczą ramię w ramię – potrzebujemy całej trójki, ponieważ stawka jest wyższa niż kiedykolwiek” – wykrzyknął Russell T Davies, showrunner, producent wykonawczy i scenarzysta.

Od lewej do prawej: Varada Sethu, Ncuti Gatwa i Millie Gibson

James Pardon/Bad Wolf/BBC Studios

Doktor Kto Premiera pierwszego sezonu odbędzie się w piątek, 10 maja o 19:00 czasu wschodniego na Disney+, wraz z The Church on Ruby Road, którego premiera odbyła się w grudniu ubiegłego roku, a także dwoma zupełnie nowymi odcinkami. W Wielkiej Brytanii serial rozpoczyna się nadawanie 11 maja o północy w BBC iPlayer, a następnie zostaje wyemitowany w BBC One później tego samego dnia, zapewniając widzom jednoczesną globalną premierę.

Nowe odcinki będą następnie pojawiać się co tydzień w piątki na Disney+, jeśli są dostępne, oraz w soboty w BBC i BBC iPlayer w Wielkiej Brytanii.

Oprócz Daviesa producentami wykonawczymi są także Phil Collinson, Joel Collins, Julie Gardner i Jane Tranter. Producentem Doktora Who jest Bad Wolf we współpracy z BBC Studios dla Disney Branded Television i BBC.

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here