Księżniczka Eugenia to stylowa brytyjska arystokratka, która z pewnością mogłaby zdobyć koronę (gra słów zamierzona) za najlepszą garderobę kapsułową należącą do rodziny królewskiej.

Jej styl ugruntował się w ostatnich latach – niezależnie od tego, czy ubrana jest całkowicie na biało na Festiwal w Cheltenham, w odważnej zielonej satynie, aby wziąć udział w wystawnych przyjęciach, czy też spędza czas w towarzystwie swojej siostry, księżniczki Beatrice, nie boi się eksperymentować z kolorowymi sylwetkami i projekty.

Pomimo jej przywiązania do wszechstronnego ubioru, jej lista „części obowiązkowych w Twojej garderobie” jest niezrównana. Od białych tenisówek po bezrękawniki i eleganckie czarne sukienki – stale ma na sobie wymienne akcesoria, które każda powinna mieć.

Zeszłego wieczoru wybrała się z Beatrice na wieczór sióstr do Royal Albert Hall i założyła najmodniejszą, wszechstronną torebkę, idealną na wiosnę 2024 roku.

©Getty
Beatrice i Eugenie wzięły udział w przyjęciu Ellie Goulding x Served w Royal Albert Hall

WIĘCEJ: Oto trendy w zakresie toreb na rok 2024, które kupuję w tym sezonie

Wzięła udział w prywatnym przyjęciu zorganizowanym przez Ellie Goulding, ubrana w szarą kaszmirową sukienkę mini od Gabrieli Hearst, zamszowe szpilki Gianvito Rossi 105 w kolorze nude i torebkę midi Lana Osette od Strathberry w kremowym kolorze z kontrastującymi brązowymi krawędziami.

Torba stanowi nowoczesną odsłonę klasycznej torby kubełkowej, z zamknięciem na sznurek i skórzanym górnym uchwytem. Choć do zestawu dołączono także skórzany pasek na ramię, Eugenie nosiła swój pasek za rączkę, aby nadać akcesorium bardziej wieczorowy charakter.

Lily Lewis i Księżniczka Eugenie of York biorą udział w prywatnym przyjęciu Ellie Goulding x SERVED ©Getty
Miała ze sobą torebkę midi Strathberry Lana Osette

Udowadniając, że jest to idealna torba na co dzień, założyła ten sam strój na przyjęcie i dyskusję panelową na temat zaangażowania branży modowej w zrównoważony rozwój, która odbyła się wcześniej tego dnia w rezydencji amerykańskiego ambasadora.

Choć mamy gwarancję odejścia od minimalizmu w sezonie wiosenno-letnim, a projektanci z otwartymi ramionami witają powrót odważniejszej, ekscentrycznej mody, torebka Eugenie udowadnia, dlaczego wszechstronna torebka w neutralnym kolorze to obowiązkowy element garderoby.

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here