Aby sformalizować umowę rozwodową, byli gołąbkowie wyznaczyli siebie nawzajem na świadków na nadchodzącą rozprawę.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Channing Tatum i Jenna Dewan będą zeznawać w sądzie

MEGA

Dewan wskazała, że ​​zeznania Tatum są konieczne w odniesieniu do różnych aspektów ich małżeństwa, w tym spraw biznesowych i finansowych.

Na liście świadków aktorki znajdują się między innymi menadżer biznesowy jej męża, z którym była w separacji, Eric Fulton i jego księgowa Tracy Faryl Katz.

Jeśli chodzi o Tatuma, wezwał on swoją byłą żonę i jej narzeczonego Steve’a Kazee, aby złożyli zeznania na temat ich wspólnego pożycia, wspólnych wydatków i „wszystkich powiązanych spraw”.

Była para ma stawić się w sądzie w piątek 12 kwietnia, aby przeprowadzić rozmowy dotyczące podziału majątku, zwłaszcza własności intelektualnej „Magic Mike”. Omówią także honoraria i koszty obsługi prawnej, naruszenie obowiązku powierniczego, roszczenia o zwrot kosztów i wsparcie.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Dokumenty prawne uzyskane przez Fox News Digital twierdzi, że „chociaż sprawa jest w toku od jakiegoś czasu, Jenna twierdzi, że przyczyną opóźnienia jest [Channing’s] odmowa zaakceptowania równego podziału własności intelektualnej „Magicznego Mike’a”.

Stanowi również: „Po zakończeniu procesu w tej kwestii pozostałe kwestie będą stosunkowo proste w porównaniu”.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Dewan chce, żeby podzieliła się ciastem „Magiczny Mike”.

Jennę Dewan
MEGA

Dramat wokół procesu rozwodowego rozpoczął się na początku tego tygodnia, kiedy Dewan złożył dokumenty, w których stwierdził, że proces nie może ruszyć dalej, dopóki nie zostanie rozstrzygnięta sprawa „Magicznego Mike’a”.

W dokumentach uzyskanych przez The Blast podkreśliła, że ​​Tatum odniósł znaczący sukces dzięki projektowi „Magic Mike”, który rozwijał podczas ich małżeństwa.

Twierdziła również, że ona i Tatum współfinansowały projekt, ponieważ wniosła wkład finansowy w jego produkcję.

Jednak zamiast czerpać korzyści finansowe z filmu z 2012 roku i jego projektów, Dewan zarzucił, że Tatum i Fulton ukrywali przed nią wartość i zyski „Magicznego Mike’a”.

To działanie doprowadziło ją do złożenia petycji do sądu o równy udział, uprawniający ją do połowy udziałów Tatum w nadchodzących projektach „Magic Mike”.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Poprosiła także o wydanie orzeczenia sądowego, które będzie wymagało od jej byłego przedstawienia obszernego raportu The Tatum Family Trust, jednego z rzekomych miejsc, w których deponował zarobki z filmu.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Tatum chce zakończenia alimentów dla małżonka

Channing Tatum na gali przed GRAMMY
MEGA

Następnie szczegółowo opisał, że chociaż Dewan nie zwrócił się do sądu z wnioskiem o tymczasowe alimenty, chciał, aby sąd zaprzestał ich świadczenia na czas nieokreślony.

Powodem tego jest prawie sześcioletnie wspólne pożycie Dewan z Kazee, z którym ma jedno dziecko i spodziewa się drugiego.

43-latek wyjaśnił, że oprócz tego, że będzie zatrudniony i będzie w stanie się utrzymać, jego była partnerka otrzyma połowę pozostałości z majątku wspólnego oraz tantiemy.

Tatum zwrócił uwagę na inne kwestie, które powinny zostać poruszone na rozprawie, m.in. ustalenie daty ich separacji oraz wyjaśnienie tytułu prawnego do nieruchomości nabytych po separacji.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Próby aktora zawarcia ugody pozasądowej zakończyły się ślepym zaułkiem

Channing Tatum uczestniczy w drugiej dorocznej kolacji Fundacji Keringa poświęconej trosce o kobiety
MEGA

Tatum wyjaśniła dalej w dokumentach prawnych, że pomimo licznych prób osiągnięcia pozasądowego ugody z Dewanem, nie poczyniono postępów.

Warto zauważyć, że para nie stanęła przed wyzwaniami w innych obszarach rozpadu małżeństwa, ponieważ zdecydowała się podchodzić do niego etapami. Po pierwsze, ich „wyrok wyłącznie o zniesieniu statusu” został oficjalnie udokumentowany przez Trybunał w dniu 20 listopada 2019 r.

Następnie 11 lutego 2020 r. osiągnęli porozumienie we wszystkich kwestiach związanych z opieką nad dzieckiem, zgadzając się na dzielenie się zarówno prawną, jak i fizyczną opieką nad córką Everly Elizabeths. Obecnie ćwiczą podział 50 na 50 w fizycznej opiece nad dziesięciolatkiem.

Przysięga małżeńska Channinga Tatuma i Jenny Dewan przyczyniła się do trwałości ich małżeństwa

Channing Tatum i Jenna Dewan na MICHAEL JACKSON IMMORTAL OPENING W LAS VEGAS
MEGA

Tatum wcześniej wspominał rozstanie on i Dewan, przyznając, że „walczyli o to”. [the marriage] przez naprawdę długi czas”, pomimo świadomości, że stracili połączenie.

Przypomnijmy, że gwiazdy „She’s the Man” i aktorka „Tamara” po raz pierwszy skrzyżowały się na planie „Step Up” w 2006 roku. Następnie w 2009 roku złożyli śluby, w 2013 powitali Everly, a w 2018 roku ogłosili separację.

Tatum uznała poglądy, jakie przyjęli na ich ślubie, za powód, dla którego on i Dewan pozostali razem tak długo. Stwierdził:

„Myślę, że gdy byliśmy młodzi, opowiadaliśmy sobie historię i po prostu opowiadaliśmy sobie tę historię, bez względu na to, jak rażąco życie mówiło nam, że jesteśmy tak inni”.

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here