Britney Spears była w swojej brytyjskiej epoce, kiedy w lipcu 2022 r. „obudziła się w ten sposób” z pokoju hotelowego w Londynie, kołysząc jedynie majtki od bikini. Na zdjęciach zrobionych nad stawem 42-letnia piosenkarka zadziwiła swoich fanów na Instagramie łóżku, pozując w bardzo skąpym stylu, szybko trafiając na pierwsze strony gazet na temat swojego skąpo ubranego pokazu, gdy przeleżała i przybrała zabawny wyraz twarzy. Zaledwie kilka miesięcy po zakończeniu już zakończonego małżeństwa z byłym mężem Samem Asgharim Britney kazała fanom zakładać, że zdjęcia wykonał osobisty trener i wschodzący aktor, a te obecnie mają ponad 300 000 polubień.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Skąpe bikini w pokoju hotelowym

Przewiń, aby zobaczyć zdjęcia. Dzieląc się małą galerią zdjęć, gdy leżała wśród śnieżnobiałej pościeli, Britney otworzyła się, podpierając się przedramionami, leżąc na brzuchu. Wyglądająca na świeżą twarz i zachowująca neutralny wyraz twarzy, twórczyni hitu „Circus” pochwaliła się smukłą talią, zerkając na swój tyłeczek, nie podnosząc niczego do góry i mając na sobie jedynie zielone figi od bikini ze skóry węża.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Zobacz więcej zdjęć poniżej!

Ze sportową grzywką i luźnymi kosmykami włosów okalającymi jej twarz, Britney dopasowała swój zielony naszyjnik w stylu vintage do stroju kąpielowego, prawie bez makijażu, pokazując swoje naturalne piękno, a następnie surowo się uśmiechając, bawiąc się z fanami w następny snap. Położyła się całkowicie, aby zamknąć swoją galerię, Britney na ostatnim zdjęciu oparła policzek na łóżku, patrząc w stronę aparatu i pokazując zarówno swoje szczupłe plecy, jak i tatuaż w dolnej części pleców. „W porządku, w porządku”, podpis brzmiał, gdy Spears dodała trzy emoji czerwonej róży.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Fani mówią, że wygląda „smutno”

W tym czasie Britney nadal komentowała ją IG włączona, coś, co od tego czasu zostało unieważnione. „Czy ona wygląda tutaj na smutną” – odpowiedział jeden z użytkowników. Pojawiło się znacznie więcej komentarzy, gdy fani wyrazili zaniepokojenie zdrowiem psychicznym gwiazdy, a kolejny fan napisał: „Twoje oczy wyrażają tyle smutku i są załamane… twoja dusza odbija się w twoich oczach, wyrazie twarzy, spojrzeniu… Życzę Ci, abyś rozpoznał w sobie swoje prawdziwe „ja” i zranił się z powodu utraconego „ja”.

Britney ma diagnozę zaburzenie afektywne dwubiegunowe. Choć gwiazda wielokrotnie zapewniała, że ​​jest w dobrym miejscu, fani w dalszym ciągu niepokoją się o jej samopoczucie.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Oszałamiająca w bikini w 2024 roku

Przejdźmy dwa lata do przodu od londyńskich zdjęć i Britney jest teraz rozwiedziona, ale jeszcze nie skończyła pokazywać swojej sylwetki. Na powyższym zdjęciu bomba siedziała w płytkich wodach oceanu, topless, kołysząc jedynie malutką parą żółtych majtek od bikini i chłonąc promienie słońca. Galeria zawierała moment na siłowni, więcej akcji na plaży oraz zdjęcie gwiazdy w uroczej sukience w kwiaty. Możliwość komentowania tego wpisu jest wyłączona, a podpis nie jest dostępny.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here