Ariana Grande w dalszym ciągu zbiera komentarze na temat swojej niedawnej utraty wagi, mimo że w 2023 roku trafiła na pierwsze strony gazet w filmie na TikToku, prosząc fanów, aby nie komentowali ludzkich ciał ani kształtów. Zdobywczyni nagrody Grammy była zaskoczona Oscarami 2024, kiedy poszła do Barbiecore w różowej sukience szytej na zamówienie, a jej zdjęcia na czerwonym dywanie zaniepokoiły fanów.

Wybierając luksusową projektantkę Giambattistę Valli, gdy ubrała się na różowo w falującej sukni bez ramiączek, piosenkarka „dziękuję, następna” spowodowała, że ​​niektórzy fani stwierdzili, że „źle wygląda”, a jeden z nich nazwał ją „malutką”.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Ariana Grande niepokoi fanów utratą wagi

Przewiń do zdjęcia. Wyglądając wspaniale, prezentując swój charakterystyczny dziewczęcy styl, Ariana była oszołomiona w swojej jedwabnej, marszczonej i podzielonej na segmenty sukni, która wybrała cukierkowy odcień delikatnego różu. Kołysząc się do podłogi, dodając masywne akcenty z tkaniny do kolumnowej struktury sukienki, Ariana zwróciła na siebie uwagę swoją niezwykłą suknią, zdobywając punkty za stylowy przód i eksponując smukłe ramiona, ramiona i talię gwiazdy.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Zobacz więcej zdjęć poniżej!

Snap został przesłany na Instagram przez media Po prostu Jareda. „Ariana Grande w ślicznej różowej sukience Giambattista Valli na czerwonym dywanie Oscarów 2024. Uosabia swoją Złą postać Glindę!” przeczytany napis. Grande błyszczała także błyszczącym diamentowym naszyjnikiem i kolczykami, odsłaniając swoje blond loki, gdy matowiła kosmetyki.

Podczas gdy niektórzy fani byli zachwyceni wyglądem, inni nie mogli powstrzymać się od komentarzy na temat wagi byłego Pete’a Davidsona. „Co się stało z tą dziewczyną? Kiedyś była taka urocza, a teraz wygląda źle” – czytamy w popularnej odpowiedzi. „Wygląda na chorą” – odpowiedziała kolejna, a trzecia nawet zasugerowała, że ​​Grande cierpi na zaburzenia odżywiania.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Odnotowując niedawne rozstanie Ariany z byłym mężem Daltonem Gomezem, kolejna fanka napisała: „Podobnie jak w przypadku klasycznego rozwodnika… oczywiście ona nie je, chociaż stwierdziła, że ​​ciało, które wszyscy znaliśmy wcześniej, było niezdrowe, a nie to… w każdym razie jest to dla mnie niepokojące… Jest taka cudowna, sukienka też… Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Mówi „Nie komentuj według treści”

Fani są teraz więcej niż zaznajomieni z utworem „Yes…and?” Ariany. utwór, wydany na początku tego roku. Na singlu Ariana posyła swoim hejterom sztylety, mówiąc: „Nie komentujcie mojego ciała, nie odpowiadajcie”. Posunęła się nawet tak daleko, że ograniczyła komentarze na jej temat Instagrama po tym, jak uwagi o jej kurczącej się sylwetce stały się przesadne.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Odnosząc się do komentarzy

Ariana nie milczała. „Nie podoba mi się to. Nie jestem w tym dobry. Ale chciałam tylko odpowiedzieć na wasze obawy dotyczące mojego ciała i porozmawiać trochę o tym, co to znaczy być osobą mającą ciało, być widzianym i poświęcać mu tak dużą uwagę” – Ariana powiedział jej fanów w mediach społecznościowych w zeszłym roku.

Aby zobaczyć więcej, śledź The Blast dalej Facebook!Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here