W obliczu coraz częstszych klęsk żywiołowych, takich jak huragany, tornada i powodzie, ważne jest, aby być przygotowanym na wszystko, zwłaszcza jeśli mieszkasz w jednym z najbardziej dotkniętych stanami. Jest kilka kluczowych rzeczy, które każdy powinien mieć przy sobie, aby być przygotowanym na wypadek katastrofy.

Zestawiliśmy wszystko, od apteczek pierwszej pomocy, przez wodoodporne torby, po radia ratunkowe, dzięki czemu możesz zaopatrzyć swój dom we wszystko, czego potrzebujesz, aby być przygotowanym. Aby szybko otrzymać zapasy na wypadek sytuacji kryzysowych, rozważ zarejestrowanie się w członkostwie Amazon Prime. Korzyści obejmują szybką, bezpłatną dostawę, dostęp do ofert tylko dla zaproszonych i możliwość Kup z Prime.

Większość zakupów może zostać dostarczona pod Twoje drzwi w ciągu 24 godzin, jeśli jesteś Członek Amazon Prime. Możesz dołącz lub rozpocznij 30-dniowy bezpłatny okres próbny aby już dziś rozpocząć świąteczne zakupy.

Oto 15 materiałów potrzebnych do przygotowania się na sytuacje awaryjne, które każdy powinien mieć:

M2 BASICS Professional 300-częściowy zestaw pierwszej pomocy 29,88 USD, było 34,88 USD

Zdobądź wszystko, czego potrzebujesz w przypadku drobnych nagłych przypadków medycznych. (Amazonka)

Dobra apteczka zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby poradzić sobie z drobnymi sytuacjami awaryjnymi. Ten Zestaw pierwszej pomocy składający się z 300 elementów obejmuje różne rozmiary bandaży, gazę, środki sterylizujące i podstawowy sprzęt ratunkowy, taki jak kompas, koc ratunkowy i gwizdek. Tę samą apteczkę można również kupić w sklepie Walmart.

Zestaw 2 latarek LED GearLight za 20,49 USD, czyli 29,94 USD

Zawsze noś ze sobą latarkę lub dwie na wypadek utraty zasilania. (Amazonka)

Latarki są niezbędne, jeśli musisz szybko wyjść z domu w nocy. Ten dwupak wodoodpornych latarek upewni się, że jesteś przygotowany. Te latarki mają pięć różnych trybów dla różnych sytuacji oświetleniowych. Opcje latarek dwupakowych można znaleźć w Amazon lub Walmart.

Radio awaryjne Raynic 5000 Radio pogodowe 39,99 USD

Bądź na bieżąco ze wszystkimi alertami pogodowymi i awaryjnymi. (Amazonka)

Ten awaryjne radio pogodowe jest zasilany bateryjnie i automatycznie skanuje w poszukiwaniu alertów awaryjnych i pogodowych. Zawiera również porty zasilania, dzięki czemu możesz naładować telefon w przypadku utraty zasilania. Znajdź niedrogie radia pogodowe w Home Depot.

Generator słoneczny Jackery z panelem słonecznym 299,99 USD

Zdobądź całą potrzebną energię dzięki generatorowi słonecznemu. (Amazonka)

A generator słoneczny zapewnia moc nawet w przypadku zaniku zasilania. Ten generator słoneczny jest wyposażony w rozkładany panel słoneczny, który może szybko naładować generator. Ma wiele różnych portów zasilania, dzięki czemu możesz podłączyć ładowarkę do telefonu, przedłużacze i nie tylko. Firma Jackery organizuje obecnie ogromną wyprzedaż swoich generatorów słonecznych, więc sprawdź ich witrynę, aby zapoznać się ze wszystkimi opcjami.

Wodoodporna sucha torba Earth Pak za 21,65 USD wynosiła 29,95 USD

Dzięki Earth Pak wszystkie Twoje rzeczy będą suche. (Amazonka)

Wodoodporne torby pomogą Twoim najważniejszym przedmiotom pozostać suchymi, jeśli znajdziesz się na zewnątrz podczas huraganu lub powodzi. Jakiś Torba Earth Pak ma za zadanie zmoknąć, utrzymując wszystko w środku suche. Jest łatwy do przenoszenia i dostępny w wielu różnych kolorach. Możesz kupić Earth Paks w Amazon lub Walmart.

Posiłki gotowe w nagłych wypadkach 119,95 USD

Dzięki temu wiaderku z liofilizowaną karmą masz wystarczająco dużo racji żywnościowych. (Amazonka)

Większość list sytuacji awaryjnych, czy to w przypadku huraganów, powodzi czy innych kataklizmów, zaleca trzymanie pod ręką trwałej żywności. Ten Wiadro z racjami żywnościowymi w trybie Ready Hour obejmuje wielokrotne posiłki liofilizowane, aż do 120 porcji. Inne opcje posiłków awaryjnych możesz znaleźć w Walmart.

System filtrowania wody w składanej butelce LifeStraw 30,36 USD, czyli 37,95 USD

Spraw, aby każde źródło wody było bezpieczne do picia. (Amazonka)

Uzyskanie bezpiecznej wody w sytuacji awaryjnej może być trudne. ŻycieSłoma to rewolucyjna marka, która oferuje system filtracji bezpośrednio w Twojej butelce z wodą. Butelki można łatwo spakować i odfiltrować 99,9% szkodliwych zanieczyszczeń z większości źródeł wody. Walmart ma również inne butelki na wodę filtrującą.

Ognioodporny sejf SentrySafe za 39,58 USD wynosił 43,99 USD

Trzymaj dokumenty papierowe w bezpiecznym miejscu dzięki palenisku. (Amazonka)

Aby zabezpieczyć najważniejsze dokumenty przed ogniem, wodą i innymi szkodliwymi zdarzeniami, a Skrzynka ogniowa SentrySafe jest koniecznością. Jest to mała palenisko, które ma być łatwe w transporcie w sytuacji awaryjnej. Znajdź niedrogie ognioodporne sejfy w Home Depot.

Powerbank z ładowarką słoneczną BLAVOR za 23,19 USD kosztował 39,99 USD

Z łatwością ładuj swój telefon i inną elektronikę za pomocą baterii słonecznej. (Amazonka)

A Powerbank z ładowarką słoneczną zapewnia bardzo potrzebną moc w łatwym do przenoszenia przedmiocie. Po pełnym naładowaniu ten power bank może naładować iPhone’a 3,6 raza i raz iPada Air. Wystarczy wystawić power bank na słońce, a naładuje się błyskawicznie. Ładowarki słoneczne można kupić w witrynie Walmart.

Dwupak rozpałki AOFAR za 8,99 USD to 9,99 USD

Rozpal ogień w dowolnym miejscu za pomocą podpałki. (Amazonka)

Ogień pomaga nam gotować jedzenie, gotować wodę i utrzymywać ciepło. Innymi słowy, są bardzo ważne. A rozpalacz ognia ułatwia rozpalanie małych ognisk, gdy są one najbardziej potrzebne. Podpałki możesz kupić w Amazonie lub Walmarcie.

Zestaw 2 latarek czołowych Energizer LED za 13,56 USD

Oświetl swoją drogę bez konieczności noszenia latarki. (Amazonka)

Reflektory trzymaj ręce wolne podczas chodzenia. Ten dwupak jest dostarczany z zestawem baterii, dzięki czemu możesz być przygotowany od razu.

250-częściowy sprzęt survivalowy 50,99 USD

Spakuj wszystko, czego potrzebujesz w jeden mały zestaw. (Amazonka)

Jeśli chcesz mieć cały swój sprzęt survivalowy w jednym zestawie, to ten Zestaw survivalowy składający się z 250 elementów ma wszystko, od łopaty i siekiery po koce ratunkowe i apteczkę. Wszystko to mieści się w małym plecaku, który można łatwo przenosić. Walmart ma niedrogie zestawy sprzętu survivalowego, a także Amazon.

Wodoodporne wodery TIDEWE 39,99–56,99 USD

Dzięki tym woderom piersiowym zachowasz suchy komfort przez wiele dni. (Amazonka)

Jeśli mieszkasz na obszarze często nawiedzanym przez huragany lub powodzie, ważne jest posiadanie wodoodpornej odzieży. Te wodoodporne wodery piersiowe można założyć na ubranie. Są to lekkie wodery, więc nadal możesz z łatwością w nich chodzić. Aby zapoznać się ze wszystkimi opcjami woderów TideWe, odwiedź ich witrynę.

Wodoodporny plecak turystyczny 40 l z osłoną przeciwdeszczową za 35,99 USD, czyli 39,99 USD

Torba turystyczna pozwala spakować wszystko, czego potrzebujesz w jedną paczkę. (Amazonka)

Aby umieścić wszystkie przygotowane produkty w jednym miejscu, a wodoodporny plecak turystyczny jest idealnym rozwiązaniem. Ten niedrogi zestaw zawiera osłonę przeciwdeszczową zapewniającą dodatkową ochronę i ma pozornie nieskończoną liczbę kieszeni do przechowywania wszystkiego, czego potrzebujesz. Jeśli szukasz wytrzymałych, trwałych plecaków turystycznych, sprawdź ofertę LL Bean.

Karty przetrwania w sytuacjach awaryjnych 14,95 USD

Te miniprzewodniki przetrwania można łatwo nosić ze sobą. (Amazonka)

Zamiast pamiętać o kluczowych krokach, które należy podjąć w każdej sytuacji awaryjnej, skorzystaj z tych karty przetrwania w sytuacjach awaryjnych daje podstawy dotyczące różnych klęsk żywiołowych. To przewodnik w formacie podróżnym, który z łatwością zmieścisz w swoim zestawie przygotowawczym. Walmart ma również przewodniki przetrwania w formacie podróżnym.

Więcej ofert znajdziesz na stronie www.foxnews.com/category/deals. I odwiedź Pogoda Lisa dla wszystkich wiadomości związanych z pogodą.

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here