Wraz z pierwszą damą Jill Biden życzył wszystkim świętowania festiwalu kolorów.

Waszyngton:

Prezydent USA Joe Biden złożył w poniedziałek życzenia z okazji Święta Holi, podkreślając, że miliony ludzi na całym świecie zjednoczą się, aby świętować nadejście wiosny z Gulalem i żywymi kolorami.

W swoich mediach społecznościowych X prezydent USA Biden napisał: „Dzisiaj miliony na całym świecie zjednoczą się, aby świętować Holi, nadejście wiosny, z gulalem i żywymi kolorami”.

Wraz z pierwszą damą Jill Biden życzył wszystkim świętowania festiwalu kolorów.

„Jill i ja życzymy wszystkim obserwującym dzisiejszy Festiwal Kolorów radości i szczęścia” – dodał.

Wcześniej tego dnia konsulat Indii w Nowym Jorku złożył życzenia z okazji Święta Holi, oświetlając kultowy Times Square w Nowym Jorku sztandarami z życzeniami Holi.

„Życzymy wszystkim kolorowego i radosnego Holi z serca Nowego Jorku. #TimesSquare Niech festiwal kolorów wypełni wasze życie szczęściem, miłością i pokojem” – opublikował Konsulat Indii w Nowym Jorku w serwisie X.

Wcześniej Ambasada Indii w USA również życzyła wszystkim radosnych uroczystości, mieniących się kolorami i muzyką.

W filmie udostępnionym w serwisie X ambasada Indii w USA uchwyciła żywiołowego ducha obchodów Holi. Film przedstawia tętniącą życiem scenę w DuPoint Circle, gdzie ludzie zanurzyli się w uroczystościach, radośnie tańcząc i bawiąc się żywymi kolorami.

Ambasador USA w Indiach Eric Garcetti również złożył życzenia Holi mieszkańcom Indii za pośrednictwem wiadomości wideo udostępnionej w serwisie X.

Powiedział: „Chcę życzyć wszystkim szczęśliwego Holi. Mamy niesamowitą gujiyas z odrobiną amerykańskiego akcentu z dodatkiem pistacji i piękną wodę różaną. Nie ma lepszego sposobu niż świętowanie Holi w całym Indo -Pacyfik razem.

Holi, święto kolorów, to święto żywotności, radości i oczywiście więzi rodzinnych i bliskich więzi. Oznacza rozkwit wiosny po długiej zimie. W dniu Holi ludzie spotykają się i smarują się nawzajem suchymi i mokrymi kolorami.

Wiele osób, zwłaszcza dzieci, świętuje to święto, bawiąc się balonami napełnionymi wodą i pistoletami na wodę. Jak w przypadku każdego innego festiwalu, ludzie częstują się także specjalnymi przysmakami Holi, takimi jak gujiya.

(Z wyjątkiem nagłówka, ta historia nie została zredagowana przez personel NDTV i została opublikowana z kanału konsorcjalnego.)

Czekając na odpowiedź załadować…Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here