Ike’a Taylorabyły obrońca futbolu, poślubił swoją żonę, Danielle Taylora, w 2015 roku. Mimo ponad 10-letniego stażu małżeństwa, para była ze sobą od dwudziestu trzech lat. Właśnie obchodzili swoje dziesiąte urodziny, 10 lipca 2023 roku. Ivan „Ike” Taylor (ur. 5 maja 1980) to emerytowany obrońca futbolu amerykańskiego, który grał w drużynie Pittsburgh Steelers.

Ike Taylor’s Game (źródło: Black and Gold) Karierę zawodową rozpoczął w 2003 roku, kiedy Steelers wybrali go w czwartej rundzie draftu do NFL. Niektórzy krytycy, jak Mark Madden z Pittsburgh Post-Gazette, początkowo postrzegali Taylora jako wątpliwy wybór. Z drugiej strony Taylor udowodnił, że jego sceptycy się mylą, mówiąc o wspaniałej karierze w NFL; po 12 latach w lidze formalnie przeszedł na emeryturę 14 kwietnia 2015 r. Wkrótce po przejściu na emeryturę kontynuował karierę w dziennikarstwie sportowym, dołączając do NFL Network jako analityk. Występował w wielu programach NFL Network, w tym w NFL Now i The Top 100 Players.

Kim jest Danielle Taylor, żona Ike’a Taylora? Wiek i Wikipedia

Danielle Taylor jest żoną Ike’a Taylora, byłego obrońcy narożnika. Danielle, w przeciwieństwie do Ike’a, woli trzymać się z dala od blasku reflektorów i prowadzić bardzo spokojne życie. Unika mediów społecznościowych, co pogłębia brak wiedzy na jej temat. Często jednak pojawia się w postach męża w mediach społecznościowych.

Choć dorobek zawodowy Danielle nie jest znany, można przypuszczać, że koncentruje się ona na wspieraniu współmałżonka i opiece nad jego rodziną. Pomimo braku konkretnych informacji Danielle z pewnością będzie miała wspaniałe życie u boku Ike’a. Ich miłość wzmocniła się podczas studiów licencjackich na Uniwersytecie Luizjany w Lafayette, gdzie poznali się w 2001 roku. Od tego czasu stworzyli silną i trwałą więź, pozostając ostoją w życiu drugiej osoby przez całą karierę piłkarską Ike’a i poza nią.

Życie małżeńskie i dzieci

Ike’a Taylora i Danielle Taylor są razem od ponad dwudziestu dwóch lat, począwszy od 2001 roku. Po czternastu wspólnych latach pobrali się w 2015 roku. Przed ślubem urodził im się syn Iwan. W 2017 roku obchodzili drugą rocznicę ślubu i szesnastą rocznicę bycia razem. Ike napisał na Twitterze: „Oficjalnie 2 lata z tą kobietą…”. Po 16 latach nadal nie jest w stanie przebierać się przy mnie bez napadu. Wszystkiego najlepszego Aniu. Nawet po latach małżeństwa ich więź pozostaje silna.

Syn Ike’a Taylora, Ivan Taylor, zaangażował się w Notre Dame

Jedyny syn Ike’a Taylora, Ivan, poszedł w ślady ojca i właśnie oddał się Walczącemu Irlandczykowi z Notre Dame. Kilka znanych instytucji oferowało stypendia dla utalentowanych sportowców, w tym Notre Dame, Alabama, stan Floryda, Michigan, USC, Tennessee na Florydzie, Penn State, Miami (Fla.), Ole Miss, Wisconsin, UCF, Karolina Południowa i Pittsburgh. Ivan ma 177 cm wzrostu i uczęszczał do West Orange High School na Florydzie. W drugim sezonie 2022 zanotował 65 odbiorów i trzy przechwyty, a także osiem nieudanych podań. Ivan udowodnił także swoją szybkość i zwinność, rywalizując w lekkoatletyce, osiągając wynik w sprincie na 40 jardów w 4,5 sekundy.

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here