Daniego Alvesa Cały weekend spędzi w więzieniu Brians 2. Obrona piłkarza nie złożyła depozytu milion euro kaucji ustawione przez Sąd Prowincjonalny w Barcelonie w sprawie zwolnienia piłkarza z więzienia w drodze tymczasowego zwolnienia. Pierwotnie termin na to upłynął o godz 14:00jednak sąd postanowił przedłużyć termin do godz 15:00. W każdym razie nie udało mu się zebrać pieniędzy.

Brazylijski piłkarz będzie w ten sposób przebywał w więzieniu co najmniej do poniedziałku. Przez cały weekend podejmowana będzie próba materializacji kaucji. Obrona zawodnika, prowadzona przez prawnika Inés Guardiola, próbował uzyskać pożyczkę z gwarancją długu Skarbu Państwa wobec Daniego Alvesa w wysokości dziewięciu milionów euro. Niemniej jednak, Wysiłki, na razie, nie przyniosły skutku.

Wszystko daje do myślenia, podążając za Dodatkowy czas zgodnie z żądaniem dzisiejszego prawnika, aby w poniedziałek w sekretariacie sądu można było przedstawić milion euro kaucji, mimo że prawnicy międzynarodówki nie potwierdzają tej kwestii. Oznacza to, że nie jest wykluczone, że w przyszłości Poniedziałek 25 marca Daniego Alvesa tak, w końcu po kilku latach wychodzi z więzienia 14 miesięcyod jego ostatniego wpisu 20 stycznia 2023 r.

Cofnięto dwa paszporty Alvesa

Poza tym kaucja w wysokości miliona europostanowieniem sądu ustalono, że piłkarz miał oddajcie swoje dwa paszporty, hiszpański i brazylijski, w celu uzyskania tymczasowego zwolnienia i zmniejszenia, zgodnie z kryteriami sędziów, ryzyka ucieczki. Ponadto ma zakaz komunikowania się lub zbliżania się do ofiary. Zastrzeżono również, że musi on co tydzień stawiać się w sądzie w celu podpisania.

Pamiętajmy o tym Alvesa został skazany cztery lata i sześć miesięcy więzienia za napaść na tle seksualnym z penetracją. Wyrok nie jest prawomocny i do niego odwoływały się wszystkie strony Najwyższy Trybunał Sprawiedliwości Katalonii. Co więcej, w przypadku, gdyby decyzja tego organu nie satysfakcjonowała żadnej ze stron, nadal mogły one zwrócić się do Sąd Najwyższy.

Getty’ego

Klęska rodziny Neymara

Jeden z największych atutów Daniego Alvesa wydostanie się z więzienia było pomocą Rodzina Neymara. Na początku procesu, gdy jeszcze nie było wyroku skazującego, ojciec Neymara tak, dał mu 150 000 euro co później posłużyło jako okoliczność łagodząca w celu zmniejszenia wymiaru kary. Neymarowie w oświadczeniu oświadczyli jednak, że po wyroku scenariusz się zmienia i nie pomogą piłkarzowi.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here