Shashank Singh został pierwotnie kupiony przez Punjab Kings za 20 lakh rupii, ponieważ franczyza myślała, że ​​wybiorą 19-letniego pałkarza, a nie 32-latka grającego w Chattisgarh.

Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Shashank Singh, niechciany wybór na aukcji IPL 2024 drużyny Punjab Kings (PBKS), zdziałał dla nich cuda w meczu RCB vs PBKS. 32-letni zawodnik został wybrany przez franczyzę za 20 lakh rupii, ale chwilę później, po podpisaniu umowy, PBKS ujawnił popełniony błąd.

IPL

Ten sam niechciany pick rozbił 8-ball 21 w wysokooktanowym starciu na stadionie M Chinnaswamy. Wychodząc na boisko po tym, jak Punjab Kings stracili połowę składu, Shashank strzelił 21 z 26 runów, które zespół miał zdobyć później. Podwyższył wynik powyżej 170 runów i zapewnił PBKSowi jeszcze szansę na wygranie meczu na boisku z dużą liczbą punktów.

PBKS źle wybiera Shashanka Singha

Zespół Punjab Kings popełnił wymuszony błąd, wybierając 32-letniego Shashanka Singha zamiast 19-letniego pałkarza, którego pierwotnie chcieli. Preity Zinta, Ness Wadia i Sanjay Bangar na początku wydawali się świętować, ale szybko zrozumieli swój błąd. Próbowali cofnąć tę decyzję, ale nie mogli tego zrobić.

Kiedy fani w Internecie dowiedzieli się o monumentalnym błędzie, który popełnili, rozerwali franczyzę na kawałki w Internecie. Jednak dzień później PBKS wydał oświadczenie, że mimo pewnego zamieszania, wybrał „właściwego” zawodnika.

Dziś, 25 marca, nic nie wydaje się bardziej poprawne. Rzeczywiście, franczyza podjęła słuszną decyzję, wybierając utalentowanego 32-letniego Shashanka Singha.

Wybór redaktora

RCB vs PBKS WYNIK NA ŻYWO: Virat Kohli płonie po tym, jak Rabada usuwa Du Plessisa


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here