S, Twierdzenie, że lokalny kolumbijski futbol przeżywa złą fazę i jest pełen negatywnych rzeczy, jest nielogiczne.chwila Reprezentacja Kolumbii ma zawodników z najwyższej półki i osiąga ważne wyniki. Jest to jednak rzeczywistość, z którą należy się zmierzyć i stawić jej czoła, aby zapobiec dalszemu pogarszaniu się sytuacji, jak np Stało się to w niedzielę, 24 marca, na konferencji prasowej po zwycięstwie Atltico Nacional vs. Deportivo Pasto.

I to jest to Agresywne pytania dziennikarza miasta Medellín do trenera i kapitana drużyny gości wywołały irytację i dyskomfort.do tego stopnia, że ​​odpowiedzi były w tym samym tonie. Jednak najgorsze już za nami po zakończeniu zainteresowania mediów doniesieniami o groźbach, pobiciach i nie tylko.

Niestety, jedyne, co można powiedzieć o meczu, to to, że było to uczciwe zwycięstwo Nacionalu, a dobry gol Roberta Meji sprawił, że zacięty i nieciekawy mecz nie zakończył się przez 90 minut wynikiem 0:0. Na samej arenie sportowej przy niewielkiej frekwencji i wielu obelgach i okrzykach pod adresem graczy „portulaki”.pokaż, że futbol największego mistrza jest nieatrakcyjny.

Agresywne pytania i ostre odpowiedzi po meczu Nacional vs. Trawa

Pojedynek w dniu 13 BetPlay League 1-2024 termin z niewielką ilością miejscowej drużyny i znacznie mniej piłką nożną klubu Pastuso, dlatego dziennikarz Jorge Eliecer Lópezktóry przedstawił się jako członek mediów o nazwie „Deportes G5” i „W Sports TV”. bardzo trudno przesłuchać trenera Rena Rosero i bramkarza Diego Martíneza. Jednak gwałtowność przerodziła się w brak szacunku i zuchwałość, po czym pojawiło się kilka komentarzy i opinii na temat pracy członków Pasto.

Najpierw było pytanie do trenera Rosero:

Widzieliśmy wielu dyrektorów technicznych na czele Deportivo Pasto i można powiedzieć: „Werset się nie zmienia”. Co skłania Was, jako nauczycieli, do objęcia kierownictwa technicznego zespołu, w którym semestr za semestrem jest tak samo i nic ważnego się nie dzieje? Z szacunkiem, na który każdy zasługuje

Następnie komunikator połączył pytanie z pytaniem gracza:

Chcę zapytać gracza, bo to także ta sama odpowiedź. Jak myślisz, co według Ciebie wyobraża sobie kibic Deportivo Pasto w sytuacji, w której się znalazł? Nie ma nic ważnego, co mogłoby sprawić im radość, a oni zawsze mówią to samo: „Musimy dalej pracować”.

Chociaż można było zrozumieć, że była to ostra krytyka, a nie atak, następujące zdanie odsłoniło duży problem: „Wygląda na to, że nie pracują w Deportivo Pasto”. Przedstawiciele drużyny sportowej poczuli się zlekceważeni jako profesjonaliści i dlatego zareagowali w ten sposób, zaczynając od trenera:

Wydaje mi się, że okazujecie brak szacunku, bo nie doceniacie pracy, którą wykonujemy na co dzień, naszej kadry technicznej i menadżerskiej. Musisz także okazywać więcej szacunku naszym fanom. To Twój problem i Twoje zdanie, jeśli uważasz, że u nas nic się nie dzieje. Nie tak dawno temu przeszliśmy z 2 kwalifikacji do home runów i walczyliśmy o finał w Medellin i niestety nie udało nam się

Ren Rosero, który pozostał na stanowisku trenera drużyny ze względu na niepowodzenie pierwszych terminów kierowanych przez Jerssona Gonzáleza, jest historycznym członkiem drużyny południowej Kolumbii i tym samym pokazał swój ból i oburzenie: „Jesteśmy bardzo pasjonatami, porusza nas miłość, szacunek i godność dla tej tarczy. Deportivo Pasto to jedyna rzecz, jaką znam w życiu i to najlepsza drużyna na świecie. Okazujesz brak szacunku i powinieneś opuścić tę salę prasową”.

Sprawa Diego Martíneza, z większą złości i irytacji niż jego technik, również wypowiadała się i nie milczała na temat dziennikarza Lópeza:

Nie wiem, kim jesteś, ale to brak szacunku, pozwalać ci przychodzić i zadawać tego typu pytania. Jesteśmy profesjonalnymi zawodnikami i szanujemy tarczę, z którą stoimy, to zespół nas karmi. Jeśli jesteś dobrym dziennikarzem to powinieneś wiedzieć, że ostatnio byliśmy w dwóch klasyfikacjach, przyjechaliśmy tutaj i przez 20 minut byliśmy w finale. Pamiętasz? Jesteś dziennikarzem, masz pamięć? Wydaje się, że nie

Wydawało się więc, że Martínez zamknął przejście, udzielając odpowiedzi, w której skrytykował pytanie, ale potem zaatakował dziennikarza, poniżając go jako obcego: „Twoje pytanie jest wyrazem braku szacunku, bardzo niewygodne dla nas, dla fanów, ponieważ świadczy o braku szacunku. Nawet nie wiem, kim jesteś, „małym facetem” ach”. Jednak w poniższych odpowiedziach pojawiło się kilka wzmianek o tym samym bramkarzu Pasto przeciwko dziennikarzowi, który relacjonuje wiadomości o Atltico Nacional i Independent Medellín:

Powiedzenie temu „łysemu” dziennikarzowi, że w ciągu 2 lat sklasyfikowaliśmy 2 razy… Mam nadzieję, że ten sam dziennikarz, który zadał tutaj pytanie, dlaczego nic nie robimy, zadaje to graczowi Millonarios lub zadaje to Gamero. Zobaczymy jeśli ma jaja, żeby to powiedzieć.

Czy Diego Martínez uderzył i groził dziennikarzowi Jorge Eliecerowi Lópezowi?

Oficjalna transmisja konferencji prasowej dobiegła końca, ale twierdzą, że w pokoju medialnym Atanasio Girardota doszło do skandalu po tym, co zobaczyli, ponieważ potępiają, że bramkarz Diego Martínez uderzył Jorge Eliecera Lópeza. Tak to relacjonowano w „X” (starym Twitterze): „Słuchaj, dlaczego nie wykorzystasz tego i nie powiesz nam, że uderzyłeś dziennikarza, a w dodatku ty i twoi koledzy czekaliście, aż na zewnątrz uderzy go snopem. I co z tego? Co tam robimy @acolfutpro? Albo czy oburzenie jest przydatne tylko w obliczu źle sformułowanego pytania, ale jest „ważne”.

Jednak sam López wyjaśnił, że do tego momentu nie doszło do żadnych ataków fizycznych, wskazuje jednak, że miały miejsce przestępstwa, i istnieje wideo, na którym alargato słychać w ostrych słowach.

Diego Martínez zaprasza mnie na walkę przed salą prasową (do tego nie doszło). Kapitan w końcu krzyczy na mnie „synu pensji…” w towarzystwie reżysera. Jakby bycie pensjonariuszem było przestępstwem lub grzechem

Wygląda na to, że podmiot wiedział więcej, ale to bohaterowie oraz władze futbolu i wymiaru sprawiedliwości będą działać i ujawniać prawdę. Na razie sprawa stała się ogólnokrajową kontrowersją, podobnie jak przemoc fanów na każdej randce, okropne sędziowanie, które szkodzi meczom a skargi ze strony dyrektorów maleją całej lokalnej organizacji piłkarskiej ze względu na rzekomy wpływ zakładów na FPC.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here